MÄNG ON LÕPPENUD. PALJU ÕNNE VÕITJATELE!

Raadio HIT FM ja Laitse RallyPark loosivad terve selle nädala jooksul päevaküsimusele õige vastuse saatjate vahel välja tasuta hobikardisõidu kahele Laitse RallyPargi kardikeskuses.

Laitse RallyPark on autoalane teemapark, mis asub kõigest 30-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast. Kogu kompleks asetseb 28 hektari suurusel maa-alal, millel paiknevad kõikvõimalikud atraktsioonid tegelemaks autode ja liiklusega. Laitse RallyPark pakub meelelahutust kõikidele autohuvilistele, nii lastele kui täiskasvanutele, tänavaliiklejatele ja autosportlastele. 

Kui sooviksid võita tasuta kardisõidu kahele, tunda rõõmu adrenaliinirikkast kardisõidust, siis vasta palun meie päevaküsimusele siin:

E. 1.07. –Kes on projekteerinud Laitse RallyPargi kardikeskuse 600 m pikkuse väliraja?

a) Soome F1 sõitja Mika Salo

b) Eberhard Tilke Saksamaalt, Tilke Engineeringust

c) Jüri Arrak vaba käega lõuendil

T. 2.07. – Milline on Laitse RallyPargi kardikeskuses sõidetavate hobikartide mootori võimsus?

a) 8,4 hj.

b) 4,9 hj.

c) 16,4 hj.

K. 3.07. – Milline on adrenaliinirohkeim sünnipäevakink sõbrale?

a) rahatäht ümbrikus

b) korralikult läbi loksutatud vahuvein

c) CoDrive Lada VFTS ralliautos kaasreisijana

N. 4.07. – Laitse RallyPargis asuv autokool pakub uue teenusena, kas …

a) tagurpidisõidu kiirkursusi

b) b kategooria lõppastmekoolitusi aastaringsel libedarajal

c) b kategooria sõiduki remontimise algkursust

R. 5.07. Mis kuupäeval toimub Laitse RallyPargis hobiautode suursündmus Youngtimer Camp 2019?

a) 27. juulil

b) 20. augustil

c) 01. septembril

Võitjatega võtame ühendust otse-eetris, tasub meile antud telefoni läheduses olla ca 17:30 paiku.

Ja see pole veel kõik – kui vastate tänasele päevaküsimusele rallipargis koha peal õigesti, saate sellel päeval 10 % hinnasoodustust kardisõidult.

Täpsemat infot leiab siit: https://laitserallypark.ee/

************************************************************************

Laitse RallyPark lastealal paiknevas liikluslinnakus on võimalik sõita kõikvõimalike masinatega alates elektriautodest kuni bensiinimootoritega Jeepideni välja. 

Kindlasti on see parim koht laste sünnipäevapeo korraldamiseks, sest tegevusi jätkub lisaks lastele ka täiskasvanutele. 2,3 km. pikkusel paarisrajal saab võidu sõita päris ehtsate ralliautodega. Valikus on nii BMW kui ka nostalgilised Lada ralliautod. Ardenaliinirohkeima elamuse pakub aga CoDrive sõit Lada VFTS ralliauto kõrvalistmel. Maastikusõiduks oleme ette valmistanud 2 UAZ 452D maasturit, millega sõites on garanteeritud nii sõiduelamus kui ka nostalgia. Kardikeskuses saab sõita juba alates 125cm. pikkuselt ja selleks on eraldi lastekardid. Täiskasvanuid saame 8,4 hobujõulistel kartidel korraga võistlema panna aga kuni 12 inimest. Kardisõit on kindlasti hea seltskondlik tegevus. Ajaloohuvilistel on Laitse RallyPargis võimalik tutvuda ühe Eesti omapäraseima autokollektsiooniga. Värskelt tuule tiibadesse saanud Rallipargi Autokool pakub teenusena ka b- kategooria lõppastmekoolitusi, mis toimuvad aastaringselt kasutataval libedarajal. Nii nagu ka eelnevatel aastatel korraldame 27.07.2019 Youngtimer Camp nimelist hobiautode festivali, mille raames koguneb näitusele üle 300 hobisõiduki. 

Suvi on täis seiklusi ja Laitse RallyPark on parim koht nende elluviimiseks.

************************************************************************Ülaltoodud kampaania toimub perioodil 1.07. – 5.07.2019, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed. Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee