20. mail toimub Rock Cafés suurejooneline punkpidu, kus 25. sünnipäeva tähistab ansambel The Tuberkuloited ning õnnitlema tulevad ansamblid Vennaskond ja Köömes.

 

Meil on 10 TASUTA piletit sellele Eesti punk-muusika lipulaevade ühikontserdile pealinna parimas rockiklubis! Esmaspäevast reedeni jagame neid mõnuga. Kui soovid võita, siis kähku vastama tänasele lihtsale küsimusele allpool.

NB! Pane tähele, et igal allpool toodud kuupäeval on oodatud vastused vaid selle päeva küsimusele ja vaid õigel päeval. Vastuseid muul ajal või muudele küsimustele piletiloosis ei arvestata.

E 16.05 – Kui vanaks saab ansambel Tuberkuloited?
T 17.05 – Milline neist on ansambli Köömes superhitt- kas Superman, Superluks või Supergirl?
K 18.05 – Milline on sinu lemmiklugu ansamblilt Vennaskond?
N 19.05 – Mis on Tuberkuloitedi solist Indrek Raadiku hüüdnimi – Spring, Summer või Winter?
R 20.05 – Milline neist on Tuberkuloitedi superhiti korrektne nimi – Lilleke aasal, Lilleke mullas või Lilleke rohus?

Kui tead vastust, siis saada see meile läbi alloleva vormi. Iga päev kuni reedeni loosime poole kuue paiku kaks piletit The Tuberkuloited 25 juubelikontserdile!

Nimi*

Email*

Telefon*

Vastus*

* - Kohustuslik

Tubekatest juubilaride elu ja loomingu kohta saab lugeda lisa allpool.

Võitjatega võtame ühendust otse-eetris, tasub antud telefoni läheduses olla ca 17:30 paiku.

Kui võitu seekord ei tule, siis piletid on müügil ka Piletilevis

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Rock Café suurel pungipeol esinevad The Tuberkuloited, Vennaskond ja Köömes!

Sel kevadel tähistab juubelit ansambel The Tuberkuloited ning suur sünnipäeva‐punkpidu toimub 20. mail Rock Cafes. Solist Indrek Raadik (a.k.a. Summer) ja bänd tervikuna on tegutsenud alates aastast 1991 ning 25 aasta jooksul on muusikasõpru rõõmustatud selliste suurepäraste hittidega nagu näiteks “Lilleke rohus”, “Põhjamaa neid”, “Tantsin valssi”, “Tinasõdur” ja paljud teised.

Vennaskond pungisõpradele samuti tutvustamist ei vaja. Tõnu Trubetsky on olnud bändi alustalaks aastast 1984 ning Vennaskonna kontserdid on alati ülimenukad. Lood nagu näiteks“Pille-­‐Riin”, “Õhtud Moskva lähistel” ning “Insener Garini hüperboloid” on saanud lausa Eesti pungi klassikaks.

Ansambel Köömes kannab endas kaheksakümnendate Eesti punk-­revolutsiooni energiat, kombineerides kaasaegseid kõlasid sarkasmi, iroonia ja sotsiaalkriitiliste teemadega. Nimetagem seda kokkuleppeliselt nüüdispungiks. Kõlaliselt ja ideoloogiliselt sarnaneme ehk enim Propelleri ja Singer Vingeriga. Me oleme teravad ja sunnime oma muusikale kaasa mõtlema,” on öelnud bändi trummar Rasmus Nurk, kes kinnitas, et esitatakse ka kindlasti nende suurimat hitti “Superluks”.

Foto: kaparock.ee

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub ajavahemikul 16.05. – 20.05.2016, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee