Kõikidele lihagurmaanidele on üks suurepärane uudis. Nimelt laienes
Argentiina restoran  ja avas uue grilliparadiisi aadressil Tallinn Lootsi tn 8.  Uues ning mõnusalt avaras restoranis ootavad Teid tuntud ja maitsvad sütel grillitud lihad. 

Raadio HIT FM koos Argentiina restoraniga kingivad kuulajatele selle nädala jooksul iga päev tasuta kinkekaardi väärtusega 30 eurot. Kui sooviksid võita, tunda rõõmu Argentiina köögi maitsetest, siis vali õige vastus, vasta meie päevaküsimusele siin ja osale loosimises.

MÄNG ON LÕPPENUD!

Esmaspäev 27. mai

 • Millisel  aadressil avas Argentiina restoran teise grilliparadiisi Tallinnas?  Kas aadressil:
 • a) Pikk tn 1
 • b) Tartu mnt. 17
 • c) Lootsi tn. 8

Teisipäev 28. mai

 • Millisest keemilisest elemendist on Argentiina omale nime saanud?  Kas see on:
 • a) Ag
 • b) Cu
 • c) Fe

Kolmapäev 29. mai

 • Mitmest erinevast fileest koosneb 500 grammine T-Bone stake?Kas:
 • a) viiest fileest
 • b) neljast fileest
 • c) kahest fileest

Neljapäev 30. mai

 • Milliselt mandrilt pärineb preemium kvaliteediga loomaliha, mida Argentiina restoranis süüa saab? Kas see on pärit:
 • a) Aasiast
 • b) Lõuna – Ameerikast
 • c) Euroopast

Reede 31. mai

 • Kui suur on ruumi rendi hind, kui korraldate oma peo Argentiina restoranis? On see:
 • a) 0 eurot
 • b) 25 eurot
 • c) 50 eurot

Argentiina restoran  laienes ja avas uue grilliparadiisi aadressil Tallinn Lootsi tn 8.  Uues ning mõnusalt avaras restoranis ootavad Teid tuntud ja maitsvad sütel grillitud lihad. Argentiinapärasele söögikohale omaselt on menüüs rikkalik valik erinevat veiseliha. Liha valmib elaval tulel hõõguvatel sütel kliendi silme all, nagu seda Argentiina parimates grillrestoranides tehakse, et see jääks võimalikult mahlane ja maitserikas. Et veelgi paremini oma külalistele toidunaudinguid pakkuda on valikus ka mitmesuguseid hõrke mereande, näiteks leiab menüüst lõhe, tuunikala fileed, doradat, tiigerkrevette, kahaksajalga ja kammkarpe. Unarusse pole selles söögikohas jäänud ka joogipool.

Toidunaudingud Argentiina moodi

Restoranide pealik Ivari Petrauskas oli ka stuudios, et avada Argentiina köögi tagamaid.

Kvaliteetset sütel küpsetatud liha hinnata oskavad inimesed teavad juba ammu, kuhu selle nautimiseks Tallinnas minna. Loomulikult Argentiina restorani. Kõigile lihagurmaanidele on meil üks suurepärane uudis – Argentiina restoran laienes ja avas veel ühe grillparadiisi, aadressil Lootsi tn 8!  Uues mõnusalt avara atmosfääriga restoranis ootavad Teid tuntud ja maitsvad Argentiina klassikud. Argentiinapärasele söögikohale omaselt on menüüs rikkalik valik erinevat veiseliha. Olles katsetanud kvaliteetseid lihasid erinevatelt kontinentidelt, on andekad grillmeistrid  välja valinud just Ladina-Ameerika riikides (sh Brasiilia ja Urugai) kasvanud loomade liha. Argentiina restorani köögipealik kvaliteetseima tooraine osas järeleandmisi ei tee ja tema eesmärk on pakkuda külalistele vaid parimast toorainest valmistatud roogasid. “Kui oled korra juba Argentiina restoranis väga head liha saanud, siis enam mujal grill liha süüa ei taha – liha maitsel ja tekstuuril on suur erinevus”, räägivad teadjad. Liha valmib elaval tulel hõõguvatel sütel, avatud grillil, kliendi silme all nagu seda Argentiina parimates grillrestoranides tehakse. Nii tagatakse võimalikult mahlane ja maitserikas tulemus. Kohalikus lihaparadiisis rõõmustavad gurmaanide maitsemeeli maailmakuulsa Tomahawk steigiga, mis tänu selles olevale suurele kondile ja marmorsusele on eriliselt suus sulav. Lisaks Argentiina kuulsatele liharoogadele pakutakse parimaid palasid teistest Ladina- Ameerika riikidest. Näiteks saab siin nautida ka peruulaste rahvusrooga ceviche‘t ehk tsitruse marinaadis kergelt vürtsikat kalarooga. Et veelgi paremini oma külaliste soove rahuldada, on võimalik süüa nii mitmesuguseid hõrke mereande kui ka mitut sorti kala. Näiteks leiab menüüst lõhe, tuunikalafilee, dorada, tiigerkrevetid, kaheksajalg ja kammkarbid. Erilise tähelepanu on pööratud ka restorani jookide valikule. Pakutakse värskelt pressitud mahlasid ja korralikku õllevalikut, koolitatud baristad valmistavad parimat kohvi alati värskelt jahvatatud ubadest. Eesti tippsommeljeedega koostöös valminud uuenenud joogikaardilt leiab suure valiku Argentiina veine, esindatud on ka kvaliteetsed veinid vanast maailmast.

Veel infot leiate www.argentiina.ee

************************************************************************

Ülaltoodud kampaania toimub perioodil 27.05. – 31.05.2019, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed. Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee