On suvi, on soe, on puhkuste aeg ja on sünnipäev. On põhjust tähistada! Klubi Hollywoodi vanim üritustesari LADIES NIGHT tähistab oma 22. sünnipäeva! 

10.juulil tähistab Ladies Night oma sünnipäeva.
Legendaarse pidudesarja sünnipäeva muudab veelgi võimsamaks SMILERS!

PILETIMÄNG ON LÕPPENUD!

Kui sooviksid võita sellele üritusele tasuta VIP piletid kahele ja lisaks veel baari (esmaspäeval ja teisipäeval on krediidi summa 30 €, kolmapäeval 50 €)krediiti, siis vasta palun meie päevaküsimusele:

E. 8.07.– Kui vanaks saab Club Hollywoodi ürituste sari Ladies Night?

T. 9.07. – Mis on Smilersi uusima singli nimi?
.

K. 10.07. – Kui palju maksab Ladies Night’i sünnipäeva ürituse pilet naistele?

Kell pool viis loosime tänased 2 VIP piletit ja (30 € baarikrediiti esmaspäeval, teisipäeval ja 50 € eest baarikrediiti kolmapäeval) 10. juulil toimuvale üritusele Ladies Night 22nd Birthday.

Kas mäletad aegu, kui selle ürituse järjekorrad olid pikemad kui tänastel festivalidel ja kolmapäevi oodati sama palju kui jõule või jaanipäeva? Tõsi, nii see oli. Tänaseks on kümme põhjust miks nädala sees viks ja viisakas olla. Aga, juba pikki aastaid on leitud vabandusi, miks neljapäeva hommi uti veidi vabamalt võtta, sest kolmapäevad kuuluvad üritusele Ladies Night.  

Club Hollywood on suurepärase asukohaga vanalinna servas asuv trendikas ja noortepärane ööklubi, mis on populaarne peopaik nii kohalike peoloomade kui ka turistide hulgas.  Klubi on avatud kolmapäevast laupäevani ning uksed avatakse igal õhtul kell  23.00. Klubi mahutab kuni 1500 inimest ning omab tipptasemel heli- ja valgustehnikat. Lisaks on klubis olemas VIP ala koos eraldi baariga . Palju auhindu võitnud show-baarmenid teenindavad teid baaris sõbralikult ja rõõmsameelselt.

DJ-puldis keerutavad plaate oma ala parimad Eesti DJ-d ja välisartistid. Club Hollywood korraldab mitmeid ülipopulaarseid sariüritusi nagu Grind, Aloha House Party, Flex, Dance of Colors ja muidugi kurikuulsad Ladies Night´id kolmapäeviti. Muusikaliselt pakub klubi midagi igale maitsele. Club Hollywoodis on esinenud mitmed tuntud välismaised DJ-d, artistid ja bändid nagu Sam Feldt, Matisse & Sadko, Valentino Khan, Nghtmre, Sikdope, Little Big, Tungevaag & Raaban, Syn Cole, Sigma, London Elektricity, , Elliphant, Metrik, Maduk, Fred V & Grafix, Madisson Mars, Oh Wonder, Sofi Tukker jpt.

Club Hollywoodis on hea võimalus korraldada suuremate ürituste/konverentside järelpidusid, võimalus on ka teha järelpidu mõnel meie programmis oleval populaarsel klubiõhtul ning soovi korral alustada  õhtut paar tundi enne uste avamist privaatsemas õhkkonnas. Klubis on võimalik reserveerida laudasid või suuremaid istumisalasid vastavalt inimeste arvule.

Ürituste kohta saad lugeda siit: https://www.facebook.com/events/457315105047934

************************************************************************Ülaltoodud kampaania toimub perioodil 8.07. – 10.07.2019, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS – Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed. Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD – Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON – 1.Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee