Jagame vingeid bussipileteid – SuperBus´i pileteid!

SuperBus.com on innovatiivne ja suurepärase väärtusega linnadevaheline ekspressbussiteenus, mis nüüd saadaval ka Eestis. SuperBusi kahekordsed bussid sõidavad Tallinna, Tartu ja Pärnu vahet, just seal, kus ka Raadio HIT FM suurepäraselt levib. Boonusena ka sõidud sügispealinna Narva.

See on paindlik alternatiiv lennukiga, rongiga ja autoga reisimisele. Reiside hinnad algavad alates 1 eurost (pluss 1€ broneerimistasu). SuperBus.com opereerib Euroopa kõige modernsemaid, kvaliteetsemaid ja kütusesäästlikemaid busse, mis on varustatud kliimaseadme, tasuta Wi-Fi, pistikupesadega elektrooniliste seadmete laadimise jaoks ja pakub ühtlasi võimalust reisida ka liikumisraskustega reisijate.

Me oleme veendunud, et just selliste bussidega tahaksid reisida ka Sina! Kui nii on, siis vasta paarile lihtsale küsimusele allpool. 18.-22.jaanuarini jagame iga päev kaks tasuta edasi-tagasi piletit vabalt valitud reisile SuperBus´iga!

NB! Pane tähele, et igal allpool toodud kuupäeval on oodatud vastused vaid selle päeva küsimusele ja vaid õigel päeval. Vastuseid muul ajal või muudele küsimustele piletiloosis ei arvestata.

E 18.01. Millal alustas SuperBus.com Eestis tegevust?
T 19.01. Millised on SuperBus.comi kolm põhilist väärtust?
K 20.01. Mitu korda päevas väljub SuperBus Tallinnast Tartusse?
N 21.01. Millal algas piletimüük SuperBusi reisidele Eesti siseliinidel?
R 22.01. Mitu korda päevas väljub SuperBus Pärnust Tallinnasse?

Kui tead vastust, siis saada see meile läbi alloleva vormi. Iga päev kella poole kuue paiku loosime ühele raadiokuulajale kaks tasuta piletit vabalt valitud reisile SuperBus´iga.

Nimi*

Email*

Telefon*

Vastus*

* - Kohustuslik

Vihjeid SuperBus´i kohta saab vastuste jaoks allpool.

Võitjatega võtame ühendust otse-eetris, tasub antud telefoni läheduses olla ca 17:30 paiku.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Väärt viis linnadevaheliseks reisiks Eestis. SuperBus.com on innovatiivne ja suurepärase väärtusega ning mugavusi pakkuv linnadevaheline ekspressbussiteenus, mis nüüd saadaval ka Eestis.

SuperBus.com alustas tegevust 15. september 2015, pakkudes suurepärase hinnaga reise alates 1€ (pluss 1€ broneerimistasu). SuperBus.com opereerib Euroopa kõige modernsemaid, kõrgekvaliteedilisemaid ja kütusesäästlikemaid busse, mis on varustatud kliimaseadme, tasuta Wi-Fi, pistikupesadega elektrooniliste seadmete laadimise jaoks ja pakub ühtlasi võimalust reisida ka liikumisraskustega reisijatel. Eesti siseliinidel alustati 1.detsembrist eelmisel aastal.

“Kiire, Odav, Usaldusväärne” – see on uus paindlik alternatiiv lennukiga, rongiga ja autoga reisimisele. SuperBus teab, et kliendid lähevad sinna, kus neid soojalt vastu võetakse, ja jäävad sinna, kus nende eest head hoolt kantakse. SuperBus´i filosoofia on siduda suurepärane teenus oma kirega seista klientide meelehea eest ja seda alati parima väärtuse ning paindlike hindadega. SuperBus soovib, et jääksite alati nendega ja tooks järgmine kord ka oma sõbrad endaga kaasa.

SuperBus.com piletid on saadaval aadressil www.superbus.com. Näiteks väljub SuperBus Pärnust Tallinnasse viis korda ja Tallinnast Tartusse tervelt kuus korda päevas. Seega peaks olema lihtne endale sobivaim aja-aken leida. Tasub osta pilet online’ist juba varakult, et kindlustada odavaim hind ja kui jääte hätta, külastada Korduma Kippuvate Küsimuste lehte abi ja nõu hankimiseks. Enamik bussidest on varustatud kliimaseadme, Wi-Fi ja ratastoolisõbralike sissepääsudega.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub ajavahemikul 18.01. – 22.01.2016, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee