Ryan Paris videotervitus.
Eddy Huntingtoni videotervitus.

27. juulil toimub Järvamaal Vana-Veski puhkekeskuses (www.vanaveskipuhkekeskus.ee) Raadio HIT FM Suur Suvepidu. Laval 80ndate ja 90ndate tähed, täispika kontserdiga Ryan Paris, esmakordselt Eestis esinev Eddy Huntington ja kodumaine 90ndate staar Mr. Happyman. Vingeid retrohitte lisavad Raadio HIT FM-i DJ-d Priit Allas, Marek Roomets, Silja Madison ja Ando Leppiman. Erikülalisena on laval Sireliteek. Vägesid juhatab Urmas Linnamägi. Tule ja veeda unustamatu suveõhtu Jägala jõe kallastel koos oma lemmikraadio ja armastatud italodisko superstaaridega!

Ryan Paris (kodanikunimega Fabio Roscioli) on Itaalia laulja, helilooja ja näitleja, kes tõusis 1983. aastal maailma edetabelite tippu looga “Dolce Vita”, mida müüdi ainuüksi Euroopas üle 5 miljoni koopia. Lugu oli nr. 1 positsioonil Prantsusmaal, Belgias, Hollandis, Taanis ja Norras. Ka käesoleval kümnendil on Ryan Paris avaldanud mitmeid vanas heas italodisko võtmes loodud lugusid nagu “I Wanna Love You Once Again”, koos Valerie Floriga esitatud ja kiirelt HIT FM-i kuulajate südameid võitnud lugu “Sensation Of Love”, “Parisienne Girl”, “Together Again”, “You Are My Life” jt. Kõik need lood kõlavad ka 27. juulil Vana-Veskil.

Eddy Huntington (kodanikunimega Edward Huntington) on Inglise laulja, modell ja kooliõpetaja, kelle professionaalne lauljakarjäär sai alguse Itaalias Milanos. 1986. aastal välja antud debüütsingel “U.S.S.R.” saavutas kiirelt suure populaarsuse ning sellest on kujunenud üks italodisko ajastu suurimaid ja tuntumaid hitte. Lisaks on Eddy Huntingtoni repertuaaris veel hitid “Hey Senorita”, “Physical Attraction”, “Up & Down”, “May Day”, “Meet My Friend” jpt.

Mr. Happyman on Eesti 90ndate popmuusika üks eredamaid tähti. Bändi koosseisu kuuluvad Türilt pärit vennad Sven ja Sulev Lõhmus ning lauljad Kadi Rasmussen ja Ly Lumiste. Mr. Happymani tuntumad lood on “Las mina proovin siis ka”, “Lõvisüda”, “Suveparadiis”, “Laupäevaõhtu printsess”, “Retro” ja “Kruiisime”. Kõik Mr. Happymani superhitid kõlavad ka 27. juulil Raadio HIT FM Suurel Suvepeol!

Raadio HIT FM – Vinged 80ndate ja 90ndate hitid ning enamgi veel!

Näeme Vana-Veskil!
Piletid saad osta Piletilevist või kohe siin: https://bit.ly/2ZaU1v8
NB! Ööbimine broneeri aadressil www.vanaveskipuhkekeskus.ee