RAADIO HIT FM sai alguse tegelikult juba 2009. aasta suvel, kui kohtusid endised kolleegid, kellel kõigil oli selja taga aastaid kogemusi erinevates raadiojaamades ning tõdesid justkui ühest suust − jah, aeg on küps lisada omalt poolt Eesti raadiomaastikule midagi sellist, mis nende arvates oli Eesti esimeste eraraadiote tulekuga loodud, tulnud ja nüüd justkui kaduma läinud. See mõte teostus lõpuks 2014.a. ning uus muusikaraadio läks eetrisse 17.novembril kl 00:00

Raadio HIT FM on neile, kes armastavad muusikat, rõõmsaid inimesi ja häid emotsioone. Teeme kõik selleks, et raadio oleks jälle põnev, muusikaliselt mitmekesine, kuulaks kuulajat ja paitaks tema meeli. Meile meeldib muusika!

PALJU ÕNNE RAADIO HIT FM 1. SÜNNIPÄEVAKS! :)

Tähtpäeva puhul teeb sünnipäevalaps välja, koos kohvikuga KOMEET. Nimelt TEISIPÄEVAL, 17.novembril, jagame välja 5 imemaitsvat torti. SOOVID KA? Aga palun! Iga kahe tunni tagant esitame ühe lihtsa küsimuse kohviku KOMEET kohta, millele õige vastuse saatjate vahel enne järgmist küsimust ka ühele magusasõbrale KOMEET kohviku tordivalikust ühe suure ja maitsva tordi loosime ja ära tellime.

MÄNG ON LÕPPENUD!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KOHVIK KOMEET sai alguse omaniku ja staarkoka Anni Arro imepisikesest unistusest aastal 2008 teha Tallinnasse oma väike kohvik, millest nüüdseks on välja kasvanud üks suur kohvik, kust laiub imeline vaade Tallinnale. Võiks öelda, et lausa linna parim vaade ja seda juba aastast 2009.

Kohvikutegemise protsess on alati raske. Kõige tähtsam on õige nägemus, visioon, kontseptsioon ja selles kindel olemine.

Palju oli vaidlust Komeedi nime ümber. Tihti küsiti, miks just Komeet. Anni Arro nime saamise lugu on selline : “istusime isaga veini klaasi taga ja heietasime tulevase „minu“ kohviku nime kallal. Kuna kohvik asub Solarise keskuses, siis võtsime suuna kosmilistele ja päikesesüsteemi puudutavatele nimedele. Sõelale jäid Rakett ja Komeet.

Komeediga meenus kohe imemaitsev komm lapsepõlvest ja ilus lendav sabaga täht. Otsus saigi Komeedi kasuks – nimi täis lootusi ja unistusi.

Sisekujundus tehti kahasse arhitekti Toomas Rankiga. Kõige rohkem inspireeris sisekujunduse tegemisel lummav sinine, mida on näha Komeedi tööpindadel ja lettidel. Selle Gustavi ajastu sinise ja marmori vaheline sünergia on võluv..

Komeet pakub inimestele vaid parimat. Ausalt ja hästi. Aitab kastmeniredest taldrikuserval ja sentimeetristest liharibadest taldriku keskel, rosrmariini oksake krooniks. Elagu kotletikuhi ja kartulipudruports! Kui Anni Arro oma aeda läheb, siis ilma lemmiku juurviljata ta sealt ei naase – punane peet on tema meelest ideaalne toiduaine, millest maitsvaid roogi valmistada.

Rääkimata ülimaitsvatest ja hõrkudest kookidest, millest läbi aegade kõige enam müüdavaim on just klassikaline Napoleoni tort. Eelmisel aastal võitis aga Komeedi aasta koogi tiitli õhuline ja hõrk Vaarika-beseerull. Kõiki neid hõrgutisi saab alates novembrist 2013 ka Komeedi kookide veebipoest mugavalt tellida!