MÄNG ON LÕPPENUD!

Vaatamata hetkel maailma kuulsaima telekineetiliste ja selgeltnägija võimetega elegantse show-mehe pingelisele esinemisgraafikule ja suurele populaarsusele kõigil mandritel, õnnestus Tallinn Contsert clubil kutsuda Eestisse esinema. See kõik leiab aset Nordea Kontserdimajas 29.novembril.

Saime Sulle, hea raadiokuulaja, 8 piletit ning jagame neid teadmisega, et kui olete käinud-näinud, siis, siis ei ole ükski asi enam endine. Aga ok, riskime – esmaspäevast neljapäevani (26.-29.okt) loosime iga päev 2 piletit selle mehe esinemisele eeloleval neljapäeva, 29.novembril Nordea Kontserdimajas.

NB! IGA PÄEV ühele inimesele kaks piletit, kuni neljapäevani. Soovid võita? Siis vasta palun vaid paarile lihtsale küsimusele allpool. Pane tähele, et igal allpool toodud kuupäeval on oodatud vastused vaid selle päeva küsimusele ja vaid õigel päeval. Vastuseid muul ajal või muudele küsimustele piletiloosis ei arvestata.

Mentalist Lior Suchard Tonight Show With Jay Leno

*********************************************************************************

29.11.2015, kell 19.00 @ Nordea Kontserdimaja
LIOR SUCHARD – Master Mentalist

Meeldejääva õhtu iga külaline on tunnistajaks lõbusale, üleloomulikule ja uskumatule show´le ning soovi korral ka osaleda selles ülemaailmse kuulsusega LIOR SUCHARD´i lavapartnerina. See Master Mentalist ei ürita enamat ega vähemat kui muuta kehtivat ettekujutust inimvõimetest. Tema show järel ei tundu maailm enam kellelegi endine.

LIOR SUCHARD – uskumatu selgeltnägija ja telekineetiliste võimetega esineja elab Tel Avivis. Tema jaoks on väike asi peatada kell, painutada pilguga kõveraks metallmünt teie taskus, suletud silmil ära arvata seerianumber rahatähelt, mille võtate oma rahakotist. Ta ennustab veatult iga täringuveeretuse tulemuse, mille pärast on tal ka sissepääsukeeld maailma kasiinodesse.

Mõelge alati positiivselt, sest te ei või iial teada, kes loeb teie mõtteid! – selline on selle mehe loominguline kreedo.

LIOR SUCHARD ise ütleb, et loodus on teda krooninud uskumatu andega, mida ta publikuga meelsasti jagab – tegu ei ole mingil juhul silmamoonduse või tsirkusetrikkidega. LIOR SUCHARD omab üleloomulikke võimeid ja vaid mõttejõuga suudab ta korda saata tõesti uskumatuid asju.

Öeldakse, et kõik on müüdav. Kuid kas saab ära osta maailma kõige rikkama inimese tähelepanu? Kahtlemata mitte. LIOR SUCHARD on korduvalt vapustanud oma võimetega näiteks Bill Gates’i, kellele 2015. aastal Forbes omistas taas maailma dollarimiljonäride reitingus esimese koha. SUCHARD on ka Warren Buffetti, maailma ühe võimsama ameerika ettevõtja ja investori isiklik nõustaja.

LIOR´i teab terve maailm. Ta on olnud nii Larry Kingi kui president Clintoni külaline. Lisaks on ta vapustanud oma üleloomulike võimetega selliseid Hollywoodi superstaare nagu Renée Zellweger, Leonardo di Caprio, Arnold Schwarzenegger ja paljud teised. Tuntud maag Uri Geller on nimetanud SUCHARD´i oma mantlipärijaks. Paljud Hollywoodi tähed ja tuntud ärimehed peavad temaga enne tähtsate otsuste vastuvõtmist nõu.

Oma üleloomulikest võimetest sai LIOR SUCHARD teadlikuks juba kuue aastaselt ja sellest ajast alates on ta end pidevalt edasi arendanud. LIOR SUCHARD on oma elust ja võimetest kirjutanud mitmeid raamatuid. Üks tema raamat „Mentalist: kuidas rakendada oma vaimseid võimeid soovitu saavutamiseks” on tõlgitud ka eesti keelde ja müügil Apollo raamatukauplustes. Kõiki Nordea Kontserdimaja esinemise pileti ostjaid ootab selle raamatu näol ka Apollo raamatukaupluse poolt tehtav meeldiv üllatus. Kuid sellest juba hiljem, et üllatus jääks ikka viimase hetkeni üllatuseks.

Värsket, uskumatut ja rabavat LIOR SUCHARDI šõud, maailmas ainulaadsete võimetega mehe üllatusterohket ja humoorikat esinemist saame näha veel selle, 2015. aasta novembrikuus Nordea Kontserdimajas!

23. novembril on Nordea Kontserdisaali LIOR SUCHARDi esinemise ajaks paigutatud LED-ekraanid, mis võimaldavad jälgida detailselt iga meediumi liigutust. Mida me täpselt näha saame ei tea veel keegi, kuid kahtlemata on tegu ootamatusi ja üllatusi täis meelelahutusõhtuga maailmakuulsalt meistrilt.

Päris kindlasti demonstreerib LIOR oma novembriõhtusel esinemisel mõtete lugemist, mõistatab ära teie esimese armastuse nime, ütleb laulu, mis mängib hetkel inimese peas, teostab erinevat telekineesi, sooritab matemaatilis-loogilisi ekspreimente, tegutseb müstikavallas, kasutab ära mobiiltelefonide võimalusi, mõistatab ära, millise sõna on vestluspartner valinud ajalehest, painutab metallesemeid, peatab pilguga kellaseiereid, näitab, mida uut saab teha geomeetriliste kujunditega ja matemaatiliste arvutustega ning pakub rohkesti uut, seninägematut ning üllatavat!

veel paar huvitavat videot, kes vajavad kinnitust, et kõik inimesed ei ole sarnased:

Foto: http://i.ytimg.com/