Sir Michael Philip Jagger on kõigile tuntud kui ühe maailma kuulsaima rock-bändi The Rolling Stones solist. Mick sündis 26. juulil 1943 ning on täna 74-aastasena endiselt änksi täis.

Jah, need mehed on ikka veel laval! Kas ja millal nad järgmise tuuri teevad, teab vast ainult kõigevägevam ise. Ehk siis need mehed lõpetavad, kui laval käsi enam kitarri ei hoia. Mida kõike mees korda on saatnud, saab lugeda SIIT

Mitte vähem kuulsam ei ole ka muusikaajakiri RollingStone, mis kunagi 2013.a oktoobris üllitas tabeli „100 Greatest Rolling Stones Songs“ – esikohale platseerus lugu „Gimme Shelter“. Usume, et Rollingutel on ka tuntumaid lugusid – kes seda kultuslugu aga kuulata soovib, siis siin on üks igati kaasakiskuv Shanghai staadionil 2006 esitatud versioon: The Rolling Stones – Gimme Shelter (Live)

Mick Jagger on oma üle 50 aasta kestnud karjääriga igati rahul, seda on ta korduvalt välja öelnud. Ei ole ka põhjust nurisemiseks, kui vaadata, kaua on ansambel Rolling Stones tipus olnud. Mida aasta edasi, seda täpsem on ka bändi nimi meeste enda kohta.

Mick Jagger saab muuseas jälle isaks! Seekord ameeriklannast baleriini Melanie Hamrick´iga, kes teadupoolest sündis umbes 25 aastat pärast ansambli The Rolling Stonesi moodustamist! Ricky Gervais olevat seda kuuldes kommenteerinud, et peatselt peab Sir Micki hakkama mähkmeid kahele ostma..

Palju õnne igal juhul, Mick!

Bändi enda kokkuvõte oma solistist on selline

Foto: trialandheirs.com