Täna on Jennifer Lopez´i sünnipäev!

Jennifer Lynn Lopez on Puerto-Rico päritolu töölisperekonnast ning ta on oma esimesed eluaastad elanud New Yorgi kurikuulsas Bronxi linnaosas. Näitlejana alustas Jennifer juba 16-aastaselt ning 17-selt algasid õpingud Manhattani tantsukoolis. Esimene suur filmiroll saabus aastal 1995 filmiga „My Family“.

Jenniferi läbimurre näitlejana tuli 1997. aastal filmiga “Selena”, mis räägib mõrvatud lauljatarist Selena Quintanillast. Selle filmi eest teenis ta miljon dollarit!

Tõsisemalt alustas laulmisega alles 1998. Kohe järgmisel aastal õnnestus koostöö Sony Records´iga juba esimese singliga ning „If You Had My Love“ tõusis tabelite tippu. Järgmine „Waiting For Tonight“ tõi Jenniferile juba parima tantsuloo Grammy.

2001.a. jaanuaris ilmus tema teine album „J.Lo“, mis juba esimese nädalaga vaid USA-s ligi 300 000 eksemplarise läbimüügi tõi. Jenniferiga peaosas tehti 2002. aastal film “Maid in Manhattan”.

Aastal 2008 sünnitas Jennifer New Yorgis kaksikud – tüdruku ja poisi, kaksikud said nimeks Max ja Emme. Alates aastast 2013 on Jennifer Lopez´il ka oma täht kuulsal Hollywoodi Walk of Fame’il.

Foto: starsignstyle.com