Enrique Iglesias saab täna 42-aastaseks!

See Hispaania laulja ja näitleja on teadupoolest veel kuulsama lauljast isa Julio Iglesiase järeltulija, kes vanete lahutuse järel läks 1983. aastal Miamisse elama isa juurde. Isa oli aga harva kodus ja seetõttu täitsid vanemliku hoolitsuse kohta Enrique lapsepõlves pigem lapsehoidjad.

Allstarz kirjutab: Enrique on sündinud 08.mail 1975 aastal Madriidis ning jätkab oma isa muusiku legendi, olles praeguseks maailma edukaimaid latiinostaare. Kui Enrique oli seitsme aastane, pidi ta kolima ära Ameerikasse ning asus koos oma hoidja Elvira Olivaresega elama Miamisse.

Isa Julio ja ema Isabel Preysler, kes oli ajakirjanik, viibisid enamus ajast kodust eemal ning nii kasvaski Enrique koos oma kolme õe ja kolme vennaga hoidja hoole all. Enrique tahtis oma hinges kogu aeg lauljaks saada ent pelgas oma kuulsat isa kellega tal ei olnud just kõige lähedasemad suhted ning alles kahekümneseks saanuna andis välja oma esimese albumi, mis oleks võinud aga vabalt ilmuda juba neli aastat varem, sest lood olid tal juba ammu valmis.

Enrique Iglesias on 15-aastase karjääri jooksul müünud üle 60 miljoni plaadi, ta on pälvinud üle 30 rahvusvahelist auhinda, osalenud telesaadetes ning olnud ligi 300 ajakirja esikaanel.

Enrique on Eestis käinud tänaseks juba kolm korda: 2007., 2009. ja 2014. aastal.