MÄNG ON LÕPPENUD!

14. oktoobril annab Tallinna ööklubis Club Factorys kontserdi selle aasta Eurovisiooni võitja Måns Zelmerlöw! Külalisesinejana astub üles Aminata – Läti võluv ja eksootiline esindaja samalt Eurovisiooni finaalvõistluselt.

Raadio HIT FM loosib 5.-9.oktoobrini igal tööpäeval ca kl 17:30 ühele terasele raadiokuulajale välja kaks väärtuslikku piletit. NB! IGA PÄEV kaks piletit kuni reedeni. Selleks vasta väga lihtsale küsimusele allpool. NB! igal allpool toodud kuupäeval on oodatud vastused vaid selle päeva küsimusele ja vaid õigel päeval! Vastuseid muul ajal või muudele küsimustele piletiloosis ei arvestata.

***********************************************************************************

Sel aastal Eurovisioonil Rootsit esindanud Måns Zelmerlöw võitis lauluvõistluse ülekaalukalt, kogudes lausa 365 punkti, mis on Eurovisiooni ajaloos kolmas kõrgeim punktisumma. Eurovisiooni võitnud lugu “Heroes” pärineb tema värskeimalt plaadilt nimega “Perfectly Damaged”, mis ilmus selle aasta juunis.

14. oktoobril astub Måns üles Tallinnas, klubis Factory. Soojendusesinejana näeme laval ka Eurovisioonil võimsa looga “Love Injected” Lätit esindanud ning kuuenda koha saavutanud lauljanna Aminatat. “Kui kuulsin, et Måns Baltikumis esineb, mõtlesin, et oleks tore temaga kohtuda. Nüüd olen väga elevil, sest peale Månsiga kohtumise saan temaga ka nii Lätis kui Eestis lava jagada. Kindlasti esitan oma hitti “Love Injected” ning ka mitmeid teisi lugusid oma debüütalbumilt “Inner Voice”.”

Vaata ja kuula:
Måns Zelmerlöw – Heroes

Aminata – Love Injected

CLUB Factory