MÄNG ON LÕPPENUD!

Vaid üheks õhtuks on põrgu tühi ja kõik põrguinglid kogunevad klubisse HOLLYWOOD, et maha pidada üks meeldejääv rokipidu JÄGERHELL! Sellel õhtul lendavad nõiad otseses mõttes lae all ja mööda maja hiilivad ringi süsimustad kiisud eesmärgiga veidi pahandust teha ja segadust tekitada. Kui sul õnnestub neist mõni kinni püüda, siis tehakse sulle tõelist põrgut.

Lisaks INVIDIA AGENTUURI põrguingliteks kehastunud promotüdrukutele ja modellidele pakuvad silmailu ka ROCK’i TANTSUTÜDRUKUD. Nemad on kokku pannud põrgulikult vinge kava vaid selleks õhtuks, mille lõpuks aitavad OLYBET’i kaunitarid leida vastuse küsimusele “Kes kurat tuled ära kustutas…?”

Seega unusta kõrvitsad ja tule peole!

Jagame terve nädal pileteid (iga päev 2tk) sellele põrgulikule rockishow´le. Sooviksid neid endale? Siis vasta paarile lihtsale küsimusele allpool. NB! Pane tähele, et igal allpool toodud kuupäeval on oodatud vastused vaid selle päeva küsimusele ja vaid õigel päeval. Vastuseid muul ajal või muudele küsimustele piletiloosis ei arvestata.

*********************************************************************************

RAADIO HIT FM esitleb – JÄGERHELL BY INVIDIA. Üritus Facebookis

• INVIDIA AGENTUUR – promotüdrukud ja modellid, kes sel õhtul on kehastunud põrguingliteks
• ROCK´i TANTSUTÜDRUKUD TARTUST – üle pika aja on legendaarsed Tartu Rock tantsutüdrukud Tallinnas ja klubis Hollywood – esitavad uue, suure ja vägeva show, mis ei jäta kedagi külmaks
• JÄGERMEISTER ja JÄÄGERHELL – juba 5. Invidia Pidu Hollywoodis.
• ROCK MUUSIKA – tavapärasest rockilikum muusikas klubis Hollywood, kõik vanad head hitid tulevad esitlusele
• DJ MUUDU
• OLYBETI MÄNGUD ÜLE KOGU MAJA
• HIRMUÄRATAVATES KOSTÜÜMIDES INIMESED VÄGA TERETULNUD – kõik kostüümides tulijad saavad peole vaid 3€-ga!
• PILET 8€ (Facebook attendiga 5€)

✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞

Unusta naeratavad kõrvitsad ja veeda üks tõeliselt meeldejääv Halloween koos INVIDIA AGENTUURIGA!

Vaid üheks õhtuks on põrgu tühi ja kõik kuradid kogunevad klubisse Hollywood, et üheskoos Invidia seksikate põrguinglitega maha pidada üks hirmus ja meeldejääv ROKIPIDU, millesarnast kunagi nähtud pole!

Sellel õhtul lendavad meie nõiad sõna otseses mõttes lae all ja süsimustad kiisud hiilivad mööda maja ringi, eesmärgiga veidi pahandust teha ja segadust tekitada. Kui sul õnnestub neist mõni kinni püüda, ootab sind ees tõeline karusell JÄGERMEISTRI imelises maailmas…

Lisaks Jägerettidele pakuvad silmailu vabariigi kõige vingemad, seksikaimad ja saatanlikumad ROCK’I TANTSUTÜDRUKUD, kes on kokku pannud põrgulikult vinge kava vaid selleks kuratlikuks õhtuks.

Õhtu lõpuks aitavad OLYBET’I hirmuäratavalt säravad kaunitarid leida vastuse küsimusele- “Kes tuled ära kustutas…?”

✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞

Pilet:

Naistele tasuta sissepääs kuni 00:30
23:00-00:00 5€ / Liige 4,5€
00:00- … 8€ / Liige 6€

NB! FB attendiga kuni 01:00 sissepääs 5€!