EuroPark esitleb: Euroopa karikasarja otsustav võrkpallilahing – Tallinna Selver vs Tšehhi Karlovarsko

Loosime 4×4 piletit ja mängusärgid Euroopa karikasarja otsustavale võrkpallilahingule!

Kolmapäeval, 21. detsembri õhtul kell 19 võtavad Audentese spordikeskuses mõõtu Tallinna Selver ja Tšehhi klubi Karlovarsko. Tule omadele kaasa elama ja veendu veelkord, et võrkpall on võrratu! Kaalul on pääs Euroopa karikasarja järgmisesse ringi ja Eesti klubivõrkpalli au kaitsmine.

Neljal päeval (16.12, 19.12, 20.12, 21.12) loosime kl 17:30 otse-eetris välja ühe õnneliku, kes võidab Selveri mängusärgi ja piletid neljale! Ehk siis võitja saab oma rõõmu veel kolme sõbraga jagada ja nad mängule kaasa kutsuda. Kui soovid võita, siis vasta palun vaid lihtsale päevaküsimusele allpool.

PILETIMÄNG ON LÕPPENUD!

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Võrkpalliklubi Selver Tallinn on Eesti üks suurimaid ja edukamaid võrkpalliklubisid, kelle eesmärgiks on profispordi kõrval ka võrkpalli propageerimine ja noortetöö edendamine. Esindusmeeskond peatreener Rainer Vassiljevi juhendamisel on viimastel aastatel näidanud oma parimat taset, möödunud hooajal võitis Baltikumi meistri tiitli Schenker Liigas ja saavutas Eesti Meistrivõistlustel auväärse teise koha. Eesti meistrid on nad olnud aastatel 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2013 ja ka tänavu.

Sellised tulemused ei lase seada madalamaid sihte ka algavateks hooaegadeks. Euroopa karikasarjas edukalt osalemine on klubi esindusmeeskonna järgneva kolme aasta sihikindlaks eesmärgiks. Kodumaises rahvuskoondises mängib tervelt 3 Selveri klubi meest, need on libero Denis Losnikov, nurgaründaja Karli Allik ning nurgaründaja Rauno Tamme.

Tšehhi klubi Karlovarsko on tugev vastane, kelle ridades mängib ka kolm välismaalast – slovakk, ameeriklane ja muuseas ka eestlane (Henri Treier).

EuroPark toetab Selveri meeskonda, et anda oma panus Eesti spordi arengusse. Lisaks väärtustab EuroPark suurepärast meeskonnatööd, ambitsioonikust ja entusiasmi. Kui pargid EuroParkis, toetad Eesti sporti!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub 16.-21.12.2016, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee