MÄNG ON LÕPPENUD. MAGUSAID HETKI MEIE VÕITJATELE!

DADU on uus jäätisebränd Eestis, mille toodetes põimuvad kvaliteet, traditsioon ja innovatsioon. Seejuures on jäätised valmistatud 100% toorpiimast ja naturaalsetest koostisosadest ning ei sisalda sünteetilisi värvi- ja maitseaineid. Juba eelmisel aastal rõõmustas DADU paljusid jäätisesõpru oma põnevate Moonlight jäätistega ning siis olid kõige silmapaistvamad üleni must Moonlight ja üleni roheline Moonlight jäätis. Sellel suvel täienes sari veel sinise jäätisega, millel on eriti maitsev kollase ploomi täidis.

Raadio HIT FM loosib sellel nädalal esmaspäevast reedeni päevaküsimusele õige vastuse saatjate vahel välja tasuta terve kasti DADU Moonlight jäätist. Ühes kastis on kokku lausa 24 jäätist, ikka selleks, et sinu suvi täiuslik oleks. Kui sooviksid võita ja nautida Dadu jäätist, vasta palun meie tänasele päevaküsimusele:

E. 8.07.– Mis teeb Dadu jäätise siniseks? Auhinnaks kast Dadu Moonlight Blue jäätist.

a) mustikad

b) rukkilill

c) viinamarjad

T. 9.07.– Mis teeb Dadu Moonlight musta jäätise mustaks? Auhinnaks kast Dadu Moonlight Black jäätist.

a) toidusüsi

b) mustsõstar

c) must küüslauk

K. 10.07.– Mis täidisega on Dadu Moonlight sinine jäätis? Auhinnaks kast Dadu Moonlight Blue jäätist.

a) punase kirsi

b) kollase ploomi

c) muraka

N. 11.07. – Dadu Moonlight jäätiseid on kolme värvi: must, sinine … ja mis on kolmas värv? Auhinnaks kast Dadu Moonlight Green jäätist.

 a) punane

b) kollane

c) roheline

R. 12.07. – Mis nädalapäeval müüakse kõige rohkem jäätist? Auhinnaks kast Dadu Moonlight Blue jäätist.


a) esmaspäeval

b) kolmapäeval

c) pühapäeval

Võitjatega võtame ühendust otse-eetris, tasub meile antud telefoni läheduses olla ca 17:30 paiku.

Juba eelmisel aastal jõudsime paljudeni oma põnevate Moonlight jäätistega
ning siis olid kõige silmapaistvamad üleni must Moonlight ja üleni roheline
Moonlight jäätis. Sellel suvel täienes sari veel sinise jäätisega, millel
on eriti maitsev kollase ploomi täidis.”

Dadu jäätise kohta saab uurida siit:

https://www.facebook.com/dadujaatis/

************************************************************************Ülaltoodud kampaania toimub perioodil 8.07. – 12.07.2019, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed. Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee