SAKU ESITLEB NING RAADIO HIT FM KUTSUB:

Rapla Jaanipidu toimub 21. juunil kell 19.00 Rapla Tammemäe laululaval! Programmi algus kell 20.00. Rapla värskelt renoveeritud laululaval saavad pered, sõbrad ja tuttavad kokku, et pidutseda ning tähistada pühi. Ka Raadio HIT FM on kohal oma välistuudioga ja on peo keskelt otseeetris.

MÄNG ON LÕPPENUD. PALJU ÕNNE VÕITJATELE JA KOHTUMISENI RAPLAS!

Raadio HIT FM koos korraldajatega kingivad kuulajatele selle nädala jooksul iga päev kaks tasuta piletit Rapla Jaanipeole. Kui sooviksid võita, tunda rõõmu toredast Jaanipäevast, siis vasta meie päevaküsimusele siin ja osale loosimises.

Esmaspäev, 3. juuni – Millisest kaunist Eesti linnast on pärit Anne Veski?

a) Rakvere

b) Rapla

c) Põlva

Teisipäev, 4. juuni – Mis nime kandis Karl-Erik Taukari debüütsingel?

a) Vastupandamatu

b) Seitsme tuule poole

c) Salaja

Kolmapäev, 5. juuni – Millist ansambli 5Miinust lugu on kõige enam vaadatud You Tube kanalis?

a) Nii kuum on tunne

b) Erootikapood

c) Tsirkus

Neljapäev, 6. juuni – Kus asub Rapla laululava?

a) Laadamäel

b) Mahlamäel

c) Tammemäel

Reede, 7. juuni – Millal toimub Rapla Jaanipäev?

a) 21. juuni

b) 22. juuni

c) 23. juuni

Õhtu jooksul on mitmeid mänge ning tegevusi nii suurematele kui väiksematele, kus parimad saavad auhinnatud. Jaanilõkke süütavad Jaanikad ning Jaanid, toimub traditsiooniline köietõmbamine. Jaanipäev on eestlaste seas pälvinud aasta-aastalt üha suuremat tähelepanu. Nagu ütleb laulusalm – “nii täna kui homme ma ootan su samme, et nad tooksid sind koju”, siis Karl-Erik Taukar teab, kuidas jaanipidu tuleb tähistada. Karl-Erik tähistas tänavu kevadel enda 30ndat sünnipäeva ning palume ta koos ansambliga lavale! “Tähti Täis On Öö”, “Lähedal”, “Salaja”, “Seitsme Tuule Poole” ning paljud teised lemmikud tuleb aegsasti meelde tuletada, et reede õhtul üheskoos kaasa laulda.

Anne Veski on sündinud Raplas ning toome ta oma kodulinna Jaanipeole, et tema suurimad austajad saaksid tantsu keerutada ning võimaluse korral jäädvustada mõne foto. 5Miinust astub lavale, kus selgub tõde – “Reede õhtu me valime pinda, tantsime tantsime ära ei minda, disko tulede valguse sära, 3 pitsi viina – möllu saab täna” Kohal on toitlustaja, avatud on baar ning lastele on mitmeid meelelahutuslikke tegevusi!

PROGRAMM: kell 19.00 SISSEPÄÄS AVATUD * kell 20.00 ANNE VESKI * kell 21.30 5MIINUST * kell 22.00 JAANILÕKKE SÜÜTAMINE * kell 23.00 KARL-ERIK TAUKAR BAND * kell 00.15 JAANIDISKO / DJ.SIMON JAY * kell 02.00 PEO LÕPP Muusikalised vahepalad mängib ette Dj.Simon Jay
Kohtume Raplas reede õhtul, 21.juunil!  

Rapla Jaanipidu toetab ja aitab läbi viia RAPLA KULTUURIKESKUS.

Pileteid saab soetada Piletilevist –https://www.piletilevi.ee/est/piletid/kogupere/mitmesugust/rapla-jaanipidu-281934/ (NB – kohapeal on hind kallim!).

************************************************************************

Ülaltoodud kampaania toimub perioodil 3.06. – 7.06.2019, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed. Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee