17. novembri varahommikul sisenes Eesti raadiomaastikule uus erakapitalil põhinev raadiojaam – Raadio HIT FM. Kogemusega tegijate meeskond soovib realiseerida oma ammuse unistuse – raadiojaama neile, kes armastavad muusikat klassikalisest rock’n’roll’ist kuni moodsate TOP 40 hittideni välja. Sagedused on Tallinnas ja Harjumaal 88,3 MHz, Pärnumaal 96,4 MHz ja Tartumaal 103,0 MHz. Raadio omanik ja programmi tootja on ainult Eesti kapitalil põhinev ettevõte – Raadio HIT FM OÜ.

Raadio HIT FM on kvaliteetne, uuendusmeelne ja positiivset meeleolu loov muusikaraadio, kelle sihtgrupp on erinevas vanuses kuulajad. Raadioeetris löövad kaasa mitmed endised ja praegused tegijad raadiomaastikult − Marko Söönurm, Aivar Sirelpuu, Kaido Vare, Urmas Linnamägi, Priit Allas jt, keda meie kuulajad teavad, tunnevad ja armastavad, ning kellel on olemas raadiotööks vajalik isikupära ja sarm.

Raadio HIT FM erineb praegustest muusikajaamadest eelkõige selle poolest, et saatejuht vabaneb ettekirjutatud playlist’i ikkest ja valib muusika ise, lähtudes saatetunnist ja selle iseloomust. Parima helikvaliteedi saavutamiseks mängime ainult lineaarset CD-kvaliteediga muusikat ning signaali edastamisel stuudiost saatjasse väldime heli digitaalset kompresseerimist. Soovime, et Raadio HIT FM eetris kõlaks kõik muusikapalad täpselt nii, nagu helirežissöörid ja produtsendid on need loonud.

Raadio HIT FM stuudio asub Tallinnas Solarise keskuses. Lisaks FM-sagedustele on võimalik meie programmi kuulata internetiaadressil hitfm.ee ning mobiilirakenduse kaudu.

Meile meeldib muusika!” − sellise hüüdlausega soovib Raadio HIT FM, et uuest raadiojaamast saaks teile, teie perele ja kolleegidele hea kaaslane kogu eetripäeva jooksul. “Teeme seda teile − lootuses, et koostöös valmib just selline programm nagu ootate. Miks? Sest teame, et ka teile meeldib muusika,“ lisas üks saatejuhtidest Urmas Linnamägi.

Uus Raadio HIT FM on eetris Solarise keskusest ööpäevaringselt alates 17.11.2014