SUUR KÜSITLUS SONY AUHINDADEGA

Raadio HIT FM on 1,5-aastase tegutsemisaja jooksul läbi teinud peadpööritava tõusu ning jõudnud eestikeelsete kommertsmuusikajaamade TOP5 hulka. Oleme jätkuvalt valmis raadiot tuunima nii, et see jääks Sinu lemmikmuusika maaletoojaks – anna meile teada, mis meeldib ja mis mitte! Soovilugusid võid loomulikult ka nimetada :)

Sinu arvamus on see, mis meid kõige rohkem aitab erinevate valikute tegemisel. Kui soovid, et HIT FM oleks edaspidi veel parem, siis leia palun 5 minutit ning vasta paaril küsimusele allpool. Tee seda ausalt ja ütle julgelt välja, mida millestki/kellesti arvad – iga arvamus loeb! Küsimustiku saad täita ühe korra.

Ja nagu ikka – meil pole kahju premeerida usinaid vastajaid suurepäraste kingitustega meie healt sõbralt ja koostööpartnerilt Sony Center. Meil on tervelt kümme auhinda, peaauhinnaks megahea telekas!

PEAAUHIND, SONY 48″ LED-teler, vaata lähemalt…

VAHEAUHINNAD (9tk), SONY kõrvaklapid, vaata lähemalt…

Jõudu vastamisel ja õnne loosimistel!

Suur küsitlus SONY auhindadele:

————————————————

Raadiomängu  reeglid

  1. Üldsätted

1.1. Raadiomäng (edaspidi Mäng) kestab perioodil 30.05.–10.06.2016. Korraldab Raadio HIT FM OÜ reg. kood: 12650068,  Estonia pst 9, Tallinn, edaspidi Korraldaja.

1.2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt järgnevates reeglites.

  1. Auhinnad

PEAAUHIND

2.1. Korraldaja loosib kampaania lõpus välja peaauhinna 48” LED-teleri SONY KDL-48R550C

Teleri andmed:

48’’ LED ekraan, FHD resolutsioon 1920 x 1080 pikslit, Hübriid TV (HbbTV), Salvestus välisele kõvakettale või USB pulgale, Motionflow XR 100 Hz, SmartTV, sisseehitatud WiFi, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DLNA, Clear Resolution Enhancer pildiparandusprogramm jne

Põhjalik ülevaade: http://www.miterassa.ee/sonycenter/sony-48-full-hd-led-teler-wifi-youtube-must-kdl-48r550c/

VAHEAUHINNAD

2.2. Korraldaja loosib kampaania jooksul välja ka vaheauhinnad, kõrvaklapid MDR-ZX110B http://www.miterassa.ee/sonycenter/sony-korvaklapid-must-mdr-zx110b/

  1. Auhindade loosimine, loosimises osalemine ja teavitamine.

3.1. Kampaanias osalemiseks tuleb külastada veebilehte www.hitfm.ee ning täita küsitlusvorm, sisestada oma kontaktandmed ja nõustuda mängu reeglitega.

Loosimises osalevad kõik 09.06.2016 kell 16:30 seisuga korrektselt küsitlusvormi täitnud osalejad.

3.3. Peaauhind loositakse välja 10.06.2016 Raadio HIT FM otseetris. Lõpploosimisel osalevad kõik osavõtjad (sh ka need, kes on võitnud vaheauhinna).

3.4. Vaheauhinnad loositakse välja vahemikus 30.05.–09.06.2016 Raadio HIT FM otseetris. Vaheauhinda on osavõtjal võimalik võita üks kord.

3.5. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamises lepitakse võitjaga kokku esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

3.6. Võitjate nimed avaldatakse Raadio HIT FM’i Facebooki lehel aadressil https://www.facebook.com/raadiohitfm  ja kodulehel www.hitfm.ee.

3.7. Auhindade üleandmise viimane kuupäev on 30.06.2016.

3.8. Korraldajal on õigus kontrollida kampaania auhinnavõitja poolt Korraldajale esitatud andmete õigsust. Kampaanias osaleja andmed on käesolevatele reeglitele mittevastavad ja auhindade kättesaamiseks kehtetud juhul, kui need on omandatud ebaausal teel või kui need on võltsitud, kopeeritud, moonutatud või ükskõik millisel viisil muudetud.

3.9. Juhul kui kampaanias osaleja eirab Kampaania tingimusi või edastab Korraldajale enda kohta valed või ebatäpsed andmed, samuti muude ebaõnnestumiste korral (Korraldajal ei õnnestu võitjaga tema edastatud kontaktandmetel kontakti saada jms.), mis ei ole tingitud Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja kampaanias osalejate auhindade loosimisest kõrvalejäämise eest.

3.10. Korraldaja võtab endale vastutuse Kampaania auhinnaga seotud seadusjärgsete maksude tasumise eest.

3.11. Kampaania käigus Kampaanias osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata auhinna võitjale auhinna maksumust rahas, välja arvatud juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga Korraldaja otsusel.

3.12. Kampaanias osalemisega annab osaleja nõusoleku kasutada tema emailiaadressi, telefoninumbrit ja nime Raadio HIT FM OÜ ja Miterassa OÜ turunduskampaaniates.

  1. Lõppsätted

4.1. Kõik kampaaniaga seotud pretensioonid tuleb esitada kirjalikult Korraldajale aadressil Raadio HIT FM OÜ, Estonia pst 9, Tallinn või e-posti aadressil  info@hitfm.ee märgusõnaga „SONY raadiomäng“. Korraldaja vastab pretensiooni esitajale kirjalikult 7 tööpäeva jooksul alates pretensiooni kättesaamise kuupäevast.

4.2. Kampaanias ei või osaleda Raadio HIT FM OÜ ning Kampaania korraldamisega seotud agentuuride ja ettevõtete töötajad ja nende perekonnaliikmed.

4.3. Korraldajal on õigus teha kampaania tingimustes muudatusi või täpsustusi, katkestada Kampaania ja lõpetada auhinna väljastamine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest kohe raadioeetri vahendusel.

Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.