Maikuu viimasel nädalavahetusel avame Eesti muusikasuve festivaliga „Võrtsjärve Suvefest 2017“!

Üles astuvad parimad Eesti bändid.: Shanon, 2 Quick Start, Traffic, Karl Erik Taukar & band, Liis Lemsalu & band, Patune pool, Respekt, Merlyn Uusküla, Kuldne Trio, Hovery Covery jpt.

Meil on VEEL 10 TASUTA piletit Võrtsjärve suvefestile! Jagame neid kuni laupäevani. Kui sooviksid meiega kaasa tulla võrtsu äärde, siis vasta palun allolevale päevaküsimusele.

 

Kui võitu seekord ei tule, siis piletid on müügil ka Piletilevis

PILETIMÄNG ON LÕPPENUD!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Eesti suve sissejuhatav festival toimub juba neljandat aastat, 26. ja 27. mail looduskaunil Ulge puhkealal Võrtsjärve kaldal Tartu-Viljandi mnt ääres. Suure kontserdi jaoks on ruumi piisavalt, sest Võrtsjärve rannik on tervelt 96 km pikk kuigi tema suurim sügavus on tegelikult vaid 6m!

 

Reede 26.05

  • Hovery Covery (20.00 – 21.00)
  • Respekt (21.15 – 22.15)
  • Shanon (22.30 – 23.45)
  • Liis Lemsalu & band (00.15 – 01.15)
  • Merlyn Uusküla (01.30 – 02.30)

Laupäev 27.05

  • Kuldne Trio (19.00 – 20.00)
  • Patune Pool (20.15 – 21.15)
  • Traffic (21.30 – 22.30)
  • 2 Quick Start (23.00 – 00.30)
  • Karl Erik Taukar & band (01.00 – 02.15)

Lisaks Captain Morgan klubimuusika lava, rannaäärne retrolava ja suur saunaala.

Lisainfo: suvefest.ee

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub ajavahemikul 16.05. – 20.05.2017, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee