Kolmel laval, kaks päeva, suur Eesti pidu – see on Võrtsjärve suvefest 2016!

27. ja 28. mail looduskaunil Ulge puhkealal. Eesti suve sissejuhatav festival toimub juba kolmandat aastat. Täispikad live-kontserdid annavad kodumaa parimat: Smilers, Tanel Padar & The SUN, 2 Quick Start, Terminaator, Ithaka Maria, Shannon, Hellad Velled, Respekt, Patune Pool, Ott Lepland ja Karl-Erik Taukar. Lisaks ajastuhõnguline retrolava ja klubimuusikatelk.

Meil on veel TASUTA pileteid Võrtsjärve suvefestile! Jagame neid kuni laupäevani. Kui sooviksid meiega kaasa tulla võrtsu äärde, siis vasta palun allolevale päevaküsimusele.

NB! Pane tähele, et igal allpool toodud kuupäeval on oodatud vastused vaid selle päeva küsimusele ja vaid õigel päeval. Vastuseid muul ajal või muudele küsimustele piletiloosis ei arvestata.

T 10.05 – nimeta 3 bändi, kes astuvad üles Võrtsjärve Suvefestil reedel 27. mail?
K 11.05 – nimeta 3 bändi, kes astuvad üles Võrtsjärve Suvefestil laupäeval 28. mail?
N 12.05 – millise kauni järve kaldal asub Ulge puhkeala?
R 13.05 – kui pikk on Võrtsjärve rannik?
L 14.05 – millise maantee äärde jääb Ulge puhkeala?

Kui tead vastust, siis saada see meile läbi alloleva vormi. Kella poole kuue paiku loosime 2 piletit Eesti suve sissejuhatavale festivalile Võrtsjärve suvefest 27. ja 28. mail.

Nimi*

Email*

Telefon*

Vastus*

* - Kohustuslik

Vihjeid Suvefesti küsimustele vastuste leidmiseks saab allpool.

Võitjatega võtame ühendust otse-eetris, tasub antud telefoni läheduses olla ca 17:30 paiku.

Kui võitu seekord ei tule, siis piletid on müügil ka Piletilevis

vorts

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Eesti suve sissejuhatav festival toimub juba kolmandat aastat, 27. ja 28. mail looduskaunil Ulge puhkealal Võrtsjärve kaldal Tartu-Viljandi mnt ääres. Suure kontserdi jaoks on ruumi piisavalt, sest Võrtsjärve rannik on tervelt 96 km pikk!

Täispikad live-kontserdid annavad kodumaa parimad: Smilers, Tanel Padar & The SUN, 2 Quick Start, Terminaator, Ott Lepland, Karl-Erik Taukar jpt. Lisaks ajastuhõnguline retrolava ja klubimuusikatelk. Täpne kava allpool:

Reede 27 mai, PEALAVA:

19.00 – 20.15 RESPEKT
20.30 – 21.30 THAKA MARIA & BAND
22.00 – 23.15 SMILERS
23.45 – 01.00 SHANON
01.30 – 03.00 2 QUICK START

Laupäev 28 mai, PEALAVA:

18.00 – 19.30 PATUNE POOL
20.00 – 21.00 OTT LEPLAND & BAND
21.30 – 22.30 KARL – ERIK TAUKAR & BAND
23.00 – 00.00 TANEL PADAR & THE SUN
00.30 – 01.45 TERMINAATOR
02.00 – 03.00 HELLAD VELLED

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub ajavahemikul 10.05. – 14.05.2016, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee