Rodrigo y Gabriela Nordea Kontserdimajas

Akustilise kitarrimuusika austajad saavad mõnusa üledoosi 4.aprillil Nordea Kontserdimajas, kui võluv Mehhiko kitarriduo Rodrigo y Gabriela esitab kahel kitarril lugusid, mis on saanud mõjutusi nii flamenkost kui ka rockist ja heavy metalist!

MÄNG ON LÕPPENUD!

Kui võitu seekord ei tulnud, siis piletid on müügil ka Piletilevis

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

4. aprillil Nordea Kontserdimajas esinevad Rodrigo Sanchez ja Gabriela Quintero lahkusid kodumaalt Mehhikost aastal 1999 ning alustasid oma muusikukarjääri Dublini tänavatel möödakäijaid kaunite kitarrihelidega rõõmustades. Tänaseks päevaks saab see fenomenaalne duo mõjutusi nii flamenkost kui rockist ja oma suurimaks eeskujuks ja mõjutajaks peab Rodrigo y Gabriela aga hoopis ansamblit Metallica!
Rodrigo Sanchez ja Gabriela Quintero lahkusid kodumaalt Mehhikost aastal 1999 ning alustasid oma muusikukarjääri Dublini tänavatel möödakäijaid kaunite kitarrihelidega rõõmustades. Tänaseks päevaks on flamenkost, rockist ja lausa heavy metalist mõjutusi saav duo välja andnud viis stuudioalbumit, kolm live-albumit ning ühe lühialbumi (EP). Viimase stuudioalbumi nimeks on „9 Dead Alive“ ning sellel olevad 9 fantastilise esitusega kitarrilugu pärinevad aastast 2014.

 

 

Rodrigo y Gabriela senine karjäär on kulgenud tõeliselt värvikirevalt – nad on esinenud Valge Maja õhtusöögil president Obamale, olnud muusikaliseks külaliseks USA tuntuimate telesaatejuhtide (David Letterman, Jay Leno, Craig Ferguson, Jools Holland) autorisaadetes, esinenud mainekatel festivalidel (Glastonbury, Latitude, T in The Park jt) ning löönud kaasa erinevate hittfilmide helitaustade loomisel (näiteks Kariibi Mere Piraadid, Shrek, Saabastega kass).

 

Nad on tuuritades maailmale mitu tiiru peale teinud, müünud üle 1,5 miljoni albumi ning nende kõige uuem plaat ‘9 Dead Alive’ viib kuulajad rändama duo kodumaa Mehhiko põnevatele ja käimata radadele. Muusikute kitarrimäng on tundeline, kõlab intiimselt ja kirglikult ning lavalt lausa kiirgab energiat, elegantsi ja muusikalist uuendusmeelsust.

 

See omanäoline, peamiselt instrumentaalmuusikat esitav tandem Rodrigo y Gabriela annab 4. aprillil kontserdi Tallinnas, Nordea Kontserdimajas. Piletid hinnaga alates €39 on müügil Piletilevis.

Foto: drneevil.wordpress.com

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub ajavahemikul 21.03. – 25.03.2016, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee