Raadio HIT FM loosib terve selle nädala jooksul päevaküsimusele õige vastuse saatjate vahel välja tasuta terve kasti DADU Moonlight jäätist. Kokku lausa 24 tükki.

MÄNG ON LÕPPENUD. PALJU ÕNNE JA HEAD MAIUSTAMIST KÕIGILE VÕTJATELE!

 Kui sooviksid võita ja nautida DADU jäätist, siis vasta palun allpool meie päevaküsimusele.

 2.07.Mis teeb Dadu Moonlight jäätise mustaks?

Kas: a) Toidusüsi 

b) Mustsõstar 

c) Must küüslauk

 3.07.Mis maitsega on Dadu Moonlight jäätis?

Kas a) Lagritsa

b) Kakao ja kirsitäidisega 

c) Šokolaadi ja vaarikatäidisega

 4.07.Kus leiutati umbes 3000 aastat tagasi jäätis?

Kas a) Eesti

b) Egiptus

c) Hiina

5.07.Mitu liitrit jäätist sööb keskmiselt aastas keskmine eestlane?

Kas a) Umbes 3 liitrit

b) Umbes 8 liitrit 

c) Umbes 15 liitrit

6.07.Millisel nädalapäeval müüakse kõige rohkem jäätist?

Kas a) Kolmapäeval

b) Reedel

c) Pühapäeva

 

 Võitjatega võtame ühendust otse-eetris, tasub meile antud telefoni läheduses olla ca 17:30 paiku.

Dadu on uus jäätisebränd Eestis, millel on jäätisetootmises aastatepikkused kogemused. Dadu jäätistes põimuvad kvaliteet, traditsioon ja innovatsioon. Seejuures on jäätised valmistatud 100% toorpiimast ja naturaalsetest koostisosadest ning ei sisalda sünteetilisi värvi- ja maitseaineid. Selle suve kõige silmapaistvam toode on süsimust Dadu Moonlight, mis on kakaomaitseline ja hõrgu kirsitäidisega.

Uuri täpsemalt siit: DADU JÄÄTISED

****************************************************************************************************

Ülaltoodud kampaania toimub 2.07.-6.07.2018, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee