MÄNG ON LÕPPENUD. PALJU ÕNNE VÕITJATELE!

Raadio HIT FM koos Tokyo55-ga, loosivad sellel nädalal esmaspäevast neljapäevani päevaküsimusele õige vastuse saatjate vahel välja iga päev Tokyo55 kinkekaardi summas 30€.

Tallinna külje all Pärnamäe Keskuses pakub Teile meeldejäävaid maitseelamusi sushirestoran Tokyo55, kust on võimalik tellida maitsev sushivalik koju või hoopis mugavalt kontorisse.

Kui soovid võita 30€ väärtuses kinkekaarti, siis vasta palun päevaküsimusele siin, lisades oma andmed ja õige vastuse variandi allpool olevasse vormi: 

E 15.04: Kus piirkonnas asub Pärnamäe Keskuse sushirestoran Tokyo55?

1. Lasnamäel

2. Viimsis

3. Mustamäel

T 16.04: Mitu sorti kala kasutatakse Tokyo makis?

1. 6

2. 4

3. 5

K 17.04: Kas Tokyo55 menüüs on peale sushi veel midagi ? 

1. Ei, ainult sushi

2. Jah, ärilõunad ja soe toit

N 18.04: Palju maksab sushi komplekt “Tokyo55 combo” ?

1. 40 eurot

2. 39.20 eurot

3. 35 eurot

Tokyo55 pakub ka kohapeal maitseelamusi terve päeva jooksul. Tööpäeviti on valikus ka Euroopa köök. Päevapakkumist, ehk ärilõunat saab nautida kella 12-st kella 15-neni. Püsiklientidele kehtib aga 10% soodustus. Maitsva sushi saab mugavalt tellida kodulehelt tokyo55.ee või äpi „Tokyo55 Tallinn“ kaudu, laadides selle alla Google Play-st. Esimest korda äpi kaudu tellides on soodustus lausa -15 %. 

Sushirestoran Tokyo55, aadressil Tallinn, Pärnamäe tee 4a, ootab Teid külla esmaspäevast reedeni kella 10-nest 22-ni ja  laupäeval, pühapäeval kella 11-st 22-ni.

******************************************************************************************

Ülaltoodud kampaania toimub perioodil 15.04. – 18.04.2019, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed. Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee