RS Sailors Purjetamiskeskus ja Vigri kohvik on ühe purje kaks poolt Pirita Olümpiakeskuse vabaaja veetmise võimaluste hulgas.

Vigri kohviku suveterassilt avaneb lummav vaade merele ja päikeseloojangule. Suve jooksul toimub kohvikus mitmeid iganädalasi ja suuremaidki eriüritusi. Purjetamise vastu ilusal suvepäeval ei ole meil midagi. Usume, et see kogemus kulub ära kõigile aktiivset puhkamist nautivatele Raadio HIT FM kuulajatele!

RAADIOMÄNG ON LÕPPENUD.

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

RS Sailors Purjetamiskeskus ja Vigri kohvik on ühe purje kaks poolt andes just koos panuse Pirita Olümpiakeskuse vabaaja veetmise võimalustele. Purjetamiskeskuse teenuste valik on lai korraldades nii erinevaid purjetamiskoolitusi, laagreid,  üritusi kui ka võistluseid. Purjetamiskeskusesse on oodatud nii kogenud merekarud kui ka indu täis algajad kes soovivad purjetamisega esmakordselt tutvust teha. Saad teada muu hulgas sedagi, et laeva või muu veesõiduki kere esiosa ehk nina on merekeeles vöör.

Tallinna Olümpiapurjespordikeskuse Jahtklubihoones pakub merelt tulles kosutust Vigri kohvik. Külastajaid ootab külluslik buffee valik täis tervislikku täistaimset toitu, positiivne meeleolu ja mõnus atmosfäär. Vigri kohviku suveterassilt avaneb lummav vaade merele ja päikeseloojangule, mida on võimalus nautida lausa 7 päeva nädalas. Nii nagu oli juba 1980.a suvel kui toimus suveolümpiamängude purjeregatt Pirital, koos oma maskoti, hüljes Vigriga.

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub 19.- 23.06.2017, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

  1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
    Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee