PILETIMÄNG ON LÕPPENUD!

Sweet Spot Festival toimub sel suvel esmakordselt 27. ja 28. juulil Tallinnas, Kultuurikatla pargis. Viiel festivalilaval astuvad kahe päeva jooksul üles maailma tippklassi artistid ning parimad Eesti esinejad.

Esinejate hulgast leiab selliseid tippartiste nagu näiteks Roisin Murphy, London Grammar, Mew, Jose Gonzalez, Ewert and The Two Dragons, Trad.Attack! ja paljud teised. Piletid ja lisainfo on saadaval festivali kodulehel www.sweetspot.ee. Sweet Spot ei ole lihtsalt muusikafestival, kuigi muusikal on nende kahe päeva jooksul täita ülioluline roll. Tegemist on elustiilifestivaliga inimesele, kes hindab kunsti, kultuuri, tänapäevast euroopalikku elustiili. Festival on soe, sõbralik, vabameelne ja innovaatiline – just nagu sõõm värsket mereõhku keset linna ja suve.

Festivali korraldajad ja Raadio HIT FM loosivad terve selle nädala jooksul päevaküsimusele õige vastuse saatjate vahel välja tasuta festivalipääsme kahele.

Kui sooviksid võita tasuta festivalipassi kahele, tunda rõõmu suvest ja heast muusikast, siis vasta palun meie päevaküsimusele ja osale loosis.

11.06. –Millise Sweet Spoti peaesineja megahitt kannab pealkirja “Another Love”?

Kas: a) Tom Odell;

b) London Grammar või

c) Roisin Murphy

12.06. –Kes kohalikest artistidest annab Sweet Spotil selle suve ainsa kontserdi Eestis?

Kas a) Trad.Attack!;

b) Tommy Cash või

c) Ewert and The Two Dragons

13.06. – Mitmendat korda toimub Sweet Spot Festival?

Kas a) esimest;

b) teist või

c) kolmandat korda

14.06. –Milline neist Sweet Spot Festivali artistidest ei ole pärit Rootsist?

Kas a) Little Dragon;

b) Jose Gonzalez või

c) Mew

 15.06. –Kelle esinemist Sweet Spotil ootad kõige rohkem

Võitjatega võtame ühendust otse-eetris, tasub meile antud telefoni läheduses olla ca 17:30 paiku.

Lisainfot leiad siit: Sweet Spot Festival 2018

Täna on oma esinemise kinnitanud juba 38 erinäolist ja ägedat artisti.

Sweet Spot Festival pakub juuli viimasel nädalavahetusel festivalikülastajaile muuhulgas ka mõnusat klubimuusika elamust, mille raames saab maailmaklassi artiste kuulata vastupidiselt tavapärasele hoopis päevasel ajal. Selle jaoks on festivalil eraldi klubilava Kultuurikatlas, kus astuvad üles tõelised elektroonilise muusika staarid.

Sweet Spot Festivali esinejatenimekiri täienes veelgi mitme elektroonilise maailmaklassi artisti näol. Nendeks on Jeff Mills, Honey Dijon, Bullion Live, Soichi Terada ja CEM. Lisaks tantsutavad inimesi Firejose, Dave Storm, Lekker DJ-d ja Marek Poel.

****************************************************************************************************

Ülaltoodud kampaania toimub 11.06.-15.06.2018, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee