Raadio HIT FM ja Laitse RallyPark loosivad terve selle nädala jooksul päevaküsimusele õige vastuse saatjate vahel välja tasuta hobikardisõidu kahele LaitseRallypargi kardikeskuses.

MÄNG ON LÕPPENUD. PALJU ÕNNE VÕTJATELE!

LaitseRallyPark on autoalane teemapark, mis asub kõigest 30-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast.
Kogu kompleks asetseb 28ha suurusel maa-alal, millel paiknevad kõikvõimalikud atraktsioonid tegelemaks autode ja liiklusega. LaitseRallyPark pakub meelelahutust kõikidele autohuvilistele, nii lastele kui täiskasvanutele, tänavaliiklejatele ja autosportlastele.

Kui sooviksid võita tasuta kardisõidu kahele, tunda rõõmu adrenaliinirikkast kardisõidust, siis vasta palun meie päevaküsimusele ja osale loosis siin:

 25.06.Kui suurel maa alal paikneb täna LaitseRallyPark?

Kas: a) 5 hektarit

b) 13 hektarit

c) 28 hektarit

 26.06.Millisest pikkusest alates on võimalik iseseisvalt juhtida hobikarti LaitseRallyPark 600m pikkusel välikardirajal?

Kas a) 110 cm

b) 125 cm

c) 150 cm

 27.06.Mitme minutilise autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast, asub LaitseRallyPark?

Kas a) 30 minutit

b) 50 minutit

c) 60 minutit

 28.06.Mitu valgusfoori on LaitseRallyPargi Laste alal paiknevas liikluslinnakus?

Kas a) 1

b) 3 

c) 9 

 29.06.Kui pikk on LaitseRallyPargi paarisrada, mida saab sõita ka renditavate BMW ja Lada ralliautodega.

Kas a) 1,4 kilomeetrit

b) 2,8 kilomeetrit

c) 2,3 kilomeetrit

Võitjatega võtame ühendust otse-eetris, tasub meile antud telefoni läheduses olla ca 17:30 paiku.

Täpsemat infot leiab siit:LaisteRallyPark

Koos lastega on võimalik aega veeta ja liiklust õppida päris valgusfooridega liikluslinnakus ja 600 m² pindalaga mängudemajas, kus ootamas põnevad automängud mudelautodest kuni sõidusimulaatorini välja. Liikluslinnak on varustatud teede ja tänavatega, kus liiklust reguleerivad liiklusmärgid ja 9 valgusfoori. LaitseRalllyPark lasteala on ka parim koht sünnipäevapeo korraldamiseks lastele. Võidusõidust lugupidavatele külastajatele on kindlasti tõeline elamus sõita ralliautoga rallikrossi 2,3 km pikkusel paarisrajal. See on sõit, mis paneb adrenaliini voolama igal roolikeerajal.

Kui rallirada veidi raskeks osutub on hobikardikeskus koht, mis pakub sõiduemotsioone riskivabalt kõigile, nii lastele (pikkusega alates 125 cm) kui emmedele ja issidele. Ajaloohuvilistel on võimalus tutvuda ühe Eesti omapäraseima autokollektsiooniga. Pakume erinevaid võimalusi seminaride ja tähtpäevade korraldamiseks. Sündmusi on võimalik läbi viia erinevates konverentsiruumides ja lõõgastust ning majutusvõimalusi pakkuvates saunamajades. LaitseRallyPark on kindlasti üks põnev paik Eestimaal nii lastele kui täiskasvanutele, kus koos autondust ning liiklust õppida, sõprade ning kolleegidega meelt lahutada või autospordi sündmustele kaasa elada.

****************************************************************************************************

Ülaltoodud kampaania toimub 25.06.-29.06.2018, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee