Raadio HIT FM koos Raua saunaga Tallinnas, loosivad 11- 14.02.2019 päevaküsimusele õige vastuse saatjate vahel välja iga päev kolme tunnilise tunnisauna külastuse 10 inimesele, kokku on 4 auhinda – üks auhind päevas. Auhinna võitja saab, ette teatades, külastada sauna kuni 30.04.2019 ja seda tema poolt valitud ja soovitud päeval.

Kui soovid võita 3 tunnilist Raua sauna tunnisauna külastust 10 inimesele, siis vasta palun päevaküsimusele siin, lisades oma andmed ja vastuse allpool olevasse vormi: 

MÄNG ON LÕPPENUD!

E – 11.02. – Nimeta saun, mille  auhind täna välja loositakse?  Kas see on:

a.) Lasnamäe Ökosaun

b.) Ristiku saun  

c.) Raua saun

T – 12.02.–Nimeta Raua sauna täpne aadress? Kas see on: 

a.) Raua 21

b.) Raua 23   

c.) Raua 2

K – 13.02. –Millal toimuvad Raua saunas saunapäevad, kus tutvustatakse saunakultuuri ja õiget vihtlemist? Kas:

a.) 15 ja 16 veebruar

b.) 14 ja 15 veebruar  

c.) 16 ja 17 veebruar

N – 14.02. – Mida tutvustab Raua saun saunapäevadel? Kas:

a.) õiget  pesemistehnikat  

b.) vihtlemise alast juhendamist ja praktikat nii meestele kui ka naistele


Võitjatega võtame ühendust otse-eetris, tasub kindlasti olla meile antud telefoni läheduses ca 17:30 paiku.
Raua saun on saanud väga populaarseks nii vanama põlvkonna kui ka noorte hulgas. Saunakompleksi kuulub üldsaun koos aurusaunaga ja erinevad tunnisaunad.
Pakume  väga laia  valikut saunavihtasid (kase, eukalüpti ja punase tamme ) 
Tulge ja valige välja, milline teile meeldib. Lisainformatsiooni leiate  www.rauasaun.ee või telefonil: 6229495.

*******************************************************************************

Ülaltoodud kampaania toimub perioodil 11.02. – 14.02.2019, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed. Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee