Legendid 4.augustil Nordea Kontserdimajas – “The Orchestra”

Raadio HIT FM loosib sel nädalal ehk 27.-31.juulini igal tööpäeval kl 17:30 ühele terasele raadiokuulajale välja kaks väärtuslikku piletit. NB! kaks piletit ja seda iga päev kuni reedeni. Selleks vasta väga lihtsale küsimusele siin:

27.07 – Millise väga kuulsa ansambli endistest liikmetest koosneb ansambel The Orchestra?
28.07 – Kui mitmekesi on 4.augustil Nordeas laval The Orchestra?
29.07 – Millisel kümnendil alustas ansambel Electric Light Orchestra?
30.07 – Kelle hääl oli bändi tuntuima lauljana suurema osa Electric Light Orchestra lugude taga?
31.07 – Millise riigi bändina alustas kunagi ansambel Electric Light Orchestra?

Kui tead päevaküsimusele vastust, siis kirjuta see siia alla ja PALUN VASTA AINULT ÜHELE, ÕIGE PÄEVA KÜSIMUSELE. Vastused muude päevade küsimustele arvesse ei lähe.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Võitjatega võtame ühendust otse-eetris, tasub antud telefoni läheduses olla ca 17:30 paiku.
Kui võitu seekord ei tule, siis piletid on müügil ka Piletilevis

***********************************************************************************
4. augustil Nordea Kontserdimajas esinev The Orchestra koosneb väga kuulsate muusikaikoonide Electric Light Orchestra ja ELO Part II liikmetest. Kuuekesi annab The Orchestra oma esinemisega nauditava klassikalise rocki vaatemängu, mida esitatakse eranditult LIVE-na. Augusti alguses tulevad esitusele kõik ELO aegumatud hitid, niipalju, kui ühele kontserdile mahub. Ja ELO´l oli 70-80-ndatel üle 40 edetabelitsse jõudnud hittlugu. Seda on ühe ansambli kohta märkimisväärselt palju.

The Orchestras löövad kaasa ansamblist ELO peale tuntuima vokaali Jeff Lynne peaaaegu kõik teised olulised staarid. Kontserdil saab kuulda tõenäoliselt mitmeid aegumatuid hitte nagu “Don’t Bring Me Down”, “Evil Woman”, “Sweet Talkin’ Woman”, “Mr. Blue Sky” ja paljusid muid selle ajastu tippteoseid.

Orchestra on juba tuuritanud rohkem kui 50 riigis ning tutvustanud eelkõige nooremale kuulajale ansambli ELO surematuid teoseid. Bändimeeste sõnul ongi nende publikum pigem noorem ning juba nemad teavad ELO hittide sõnu peast, mis on loomulikult väga meelitav. Kõik bändi Orchestra kuus liiget olid olulised muusikud nii ELO kui ka 90-ndate alguses loodud bändi ELO Part II tegevusted. Kaasa löövad Mik Kaminski viiulil, Lou Clark klahvpillidel, Eric Troyer klahvidel, Parthenon Huxley kitarril, Glen Burtnik bassil, lisaks Ben Bevani taandumise järel leitud noor talent Gordon Townsend, kellest loodetakse ELO ajatule helipildile nooruslikku värskendust.

Lisa saad lugeda bändi AMETLIKULT KODULEHELT
Või Wikipediast ELO lehelt
(mõlemad inglise keeles)