Raadio HIT FM koos LaitseRallyPargiga loosivad terve selle nädala jooksul päevaküsimusele õige vastuse saatjate vahel välja sellele üritusele tasuta pääsmed kahele ja tasuta kardisõidu LaitseRallyPargi kardikeskuses.

 Kui sooviksid võita tasuta pääsmed ja kardisõidu kahele, siis vasta päevaküsimusele palun siin:

16.07.Kui vana peab olema sõiduk, et osaleda Youngtimer Camp 2018. näitusel?

Kas:

a.) Üle 5 aasta

b.) Üle 15 aasta 

c.) Üle 25 aasta vana.

 17.07.Kus toimub Youngtimer Camp 2018. festival?

Kas:

a.) LaitseRallyPargis

b.)  Ämari lennuväljal 

c.)  Kihnu saarel.

 18.07.Kes on Youngtimer Camp 2018. päevajuht?

Kas:

a.) Väino Laisaar

b.) Kristjan Ojang

c.) Raivo E.Tamm.

 19.07.Mitmest nostalgiasõidukist koosneb Youngtimer Camp 2018. näituseala?

Kas:

a.) Pisut alla 100 sõidukist

b.) 150 sõidukist 

c.) Rohkem kui 200-st nostalgiasõidukist.

 20.07.Mida tähendab sõna Camp sündmuse nimes?

Kas:

a.) Sündmus toimub telgis

b.) Võimalik on telkimisalas ööbida  

c.) Näituseautodeks on ainult Camper tüüpi sõidukid, kus saab ka ööbida.

MÄNG ON LÕPPENUD!

Võitjatega võtame ühendust otse-eetris, tasub kindlasti olla meile antud telefoni läheduses ca 17:30 paiku.

Youngtimer Camp 2018 on rahvusvaheline 25+ vanuses sõidukite kogunemine ja väljanäitus, mis toimub 28.07.2018 LaitseRallyPargis. Kogunemine leiab aset LaitseRallyPark territooriumil ja osalemiseks ei ole seatud piire sõiduki päritoluriigi ega kategooria osas. Ainsaks tingimuseks on masina tootmisaasta, mis peab olema 1993 või vanem.

Avatud on näituseala (üle 200 sõiduki), kus saab lähemalt tutvuda nostalgiasõidukite ja nende omanikega. Toimuvad Youngtimer võidusõidud LaitseRallyPark paarisrajal ja demosõidud driftiautol.  .  Tegevust jätkub nii lastele kui täiskasvanutele. Avatud on lasteala ning kardikeskus. Päev saab külastajatele alguse kell 12.00 ja kell 15.00 antakse start Youngtimer Camp 2018 autoorienteerumise võistlusele.

Sündmusele oodatakse uudistama, võistlema ja kaasa elama kõiki tehnikast ja selle lähiajaloost lugu pidavaid inimesi. Täpsemat saab uurida siit: Youngtimer Camp 2018

Avatud on ajastutruu ”Nostalgiabaar” ja meeleolukat päeva on juhtimas  Kristjan Ojang. Õhtu lõpetatakse autasustamisega ”Nostalgiabaaris”.  Nii külastajatel kui ka osalejatel on võimalik ööd veeta LaitseRallyPargi veesilma ääres paiknevas telkimisalas.

****************************************************************************************************

Ülaltoodud kampaania toimub 16.07.-20.07.2018, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee