Meened OÜ loodi aastal 2002 ning jätkas ettevõtte Salvo Suveniirid järeltulijana puidust ja tekstiilist nukkude ja suveniiride tootmist. 

Auhinnamäng on lõppenud!

Raadio HIT FM loosib sellel nädalal esmaspäevast reedeni päevaküsimusele õige vastuse saatjate vahel välja Meened OÜ kinkekaardi väärtuses 25 eurot.

Kui sooviksid võita ja valida endale või oma sõpradele toreda kingituse 25 euro eest Meened OÜ kauplusest, vasta palun meie tänasele päevaküsimusele:

E. 22.07.– Millega tegeleb Meened OÜ?

a) Meenete (suveniiride) tootmise ja müügiga 

b) Mee tootmise ja müügiga

c) Medalite tootmise ja müügiga 

T. 23.07.– Mis nimega on Meened OÜ koduleht?

a) Meened.ee

b) Suveniirid.ee 

c) Meened.com

K. 24.07.– Millal asutati Meened OÜ?

a) 2006

b) 2004

c) 2002 

N. 25.07. – Mis aadressil asub Meened cash & carry kauplus?

a) Katusepapi 11

b) Katusepapi 13

c) Katusepapi 9

R. 26.07. – Millal on avatud Meened cash & carry kauplus?

a) E – R 9:00 – 17:00

b) E – L 9:00 – 17:00 

c) E – P 9:00 – 17:00

Võitjatega võtame ühendust otse-eetris, tasub meile antud telefoni läheduses olla ca 17:30 paiku.

Meened OÜ loodi aastal 2002 ning ta jätkas Salvo Suveniirid järeltulijana puidust ja tekstiilist nukkude ja suveniiride tootmist. 2005 alustati ka muude suveniirtoodete hulgimüügiga. 2010 hangiti kinnistu Tallinnas aadressil Katusepapi 11, kuhu 2019 aastal uue ärihoone ehitusega koos valmis 1500m² tootmise, lao ja müügipinda.

Ettevõte on sidunud loometööstuse vanade traditsioonide ja turismiga näidates selles vallas üles märkimisväärset loovust.
2019 aastal on Meenete sortimendis üle 5000 erineva toote. 
Lisaks on ettevõttest saanud Eesti käsitöö eestkõneleja, populariseerides käsitööd laiemalt suurürituse Tallinna Käsitöömess korraldajana.

Tänaseks on ettevõttest saanud Eesti suurim meenete tootja ja maaletooja. Meened OÜ tootmine ja cash & carry tüüpi kauplus asub aadressil Katusepapi 11 ning on avatud esmaspäevast laupäevani 9:00 – 17:00. Uuri lisaks kodulehelt – Suveniirid.ee ja astu läbi!

************************************************************************

Ülaltoodud kampaania toimub perioodil 22.07. – 26.07.2019, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed. Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee