5. – 9. veebruar “TÄHTEDE MÄNG 2018” AUHINNAMÄNG.

16. veebruaril toimub Saku Suurhallis Tähtede mäng 2018, kus vastamisi on Eesti ja Läti korvpalliliigade suurimad tähed. Lisaks põnevale korvpallilahingule toimub pealtpanekuvõistlus, kolmepunktivisete võistlus, skills challenge ning esinevad mõlema riigi parimad artistid ja tantsutüdrukud. 

Iga päev, kuni reedeni, võidab üks õnnelik kaks piletit ja kopsaka Maks & Mooritsa lihatoodete korvi.

Kui sooviksid võita elamuse ägedale korvpallilahingule ja lihatoodete korvi, siis vasta palun…

E  05.02. Kelle vahel toimub sellel aastal tuline korvpallishow?

T  06.02. Eelmise aasta  Tähtede Mängu meeskonna treeneriteks oli Gert Kullamäe ja Aivar Kuusmaa. Kumma meeskond võitis?

K  07.02. Nimeta vähemalt üks Tähtede mäng 2018  Eesti meeskonna esiviisku mängija?

N  08.02. Mitu treenerit on  mõlemas võistkonnas?

R  09.02. Nimeta vähemalt üks vaheesineja, kes on lahutamas publiku meelt korvpalli vaheaegadel?

Võitjatega võtame ühendust otse-eetris, tasub antud telefoni läheduses olla ca 17:30 paiku.

MÄNG ON LÕPPENUD!

Kui võitu ei tulnud,  leiad abi siit: TÄHTEDE MÄNGULE 

16. veebruaril toimub Saku suurhallis Alexela Korvpalli Meistriliiga ja Läti Olybeti Meistriliiga vaheline Tähtede mäng. Algviisik selgus rahvahääletusel ja ülejäänud mängijad valisid mõlema riigi kolm treenerit.

17. jaanuarist 2. veebruarini toimus üllatusmehe ehk OlyBeti Jokkeri hääletus. Eestis toimus kahe mängija vahel tihe rebimine. Ligi 1000 häälega jookseb 13nda mängijana vähem kui kahe nädala pärast Eesti liiga tähena platsile Dominique Hawkins (Rapla Avis Utilitas). Hawkins oli hääletusele minnes ka kõrgeima statiliste näitajatega mängija. Publiku arvamus ja statistilised andmed kattusid.

Korvpalliliidu turundusspetsialisti Eerik Parvitsa sõnul on Hawkinsil tugev Kentucky Ülikooli taust ning ta on Eestis mängides tõestanud, et tegemist on kõrge klassiga mängijaga. Läti jokkeriks sai Janis Kaufmanis (BK Valmiera), kes on ründav kaitsemängija ja annab vastasmeeskonnale kindlasti väge juurde. Ta on sündinud korvikütt, kes võib tabada igalt poolt.

Kogu Eesti liiga koosseis: Janari Jõesaar, Isaiah Briscoe, Kristjan Kangur, Cedric Simmons (kõik Kalev/Cramo), Janar Talts (Tartu), Bamba Fall, Kristo Saage (mõl Kalev/TLÜ), Egert Haller (Valga-Valka), Indrek Kajupank, Devonte Upson (mõl Rapla), Sten Olmre (TTÜ), Mihkel Kirves (Pärnu).

17:30 Avatakse uksed

18:00 Ballzy skills challenge noorte eelvõistlus

18:30 Treenerite ja mängijate platsile saabumine / Valgusprojektsioon

18:45 Tähtede Mäng I

19:00 Tanel Padar & Genka

Ballzy Skills challenge

19:25 Tähtede Mäng II

19:40 Tanel Padar & Genka /3×3 Tähtede Mäng, Eesti vs. Euroopa Meistrid 2017 (Latvians)

20:00 Utilitas 3-punkti viskevõistlus / OlyBet’i 1000€ keskjoone vise / Treenerite keskjoone viskevõistlus

20:20 Tähtede Mäng III

20:35 BMX show

20:45 Nordica pealtpaneku võistlus

21:00 Tähtede Mäng IV

21:15 Autasustamine

Õhtujuhid: Sandis Miltovics (Läti), Marko Kiljak (Eesti) ja Kalev Kruus (mängu kommentaator)

********************************************************************************************

Ülaltoodud kampaania toimub 5.02.-9.02.2018, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee