Aastavahetuse suurim pidu toimub 31. detsembril 2017. Tartus, Eesti Rahva Muuseumis kella seitsmest kuni uusaasta hommiku kella viieni. Björn ja Agnetha ning Benny ja Anni-Frida ootavad Teid kõiki saatma ära käimasolevat aastat ja toovad kohale veelgi võimsama 2018. aasta, koos menuhitiga „Happy New Year“. Selleaastane peaesineja on ABBA tribuutband „Swede Sensation“ Saksamaalt, et kuldsed 70´dad taas elama panna. Peo mootoriteks on veel lisaks DJ-le Must JaAm ja Janno Puusepp, Jan Uuspõld ning Shanon. 

Esmaspäevast reedeni loosime igal õhtul TASUTA 2 PILETIT erakordsele ja suurejoonelisele uusaasta.ee 2018. aastalõpugalale! Kui sooviksid koos kaaslasega sellel peol osaleda, siis vasta palun päevaküsimusele, valides päeva küsimusele õige vastusevariandi…

E 4.12 Mis aastal moodustati rootsi pop bänd, nimega ABBA?

a) 1971

b) 1973

c) 1978

T 5.12 Kui palju maksab VIP istekohaga pilet ühele inimesele Uusaasta.ee 2018. aastalõpugalal?

a) 69 €

b) 79 €

c) 89 €

K 6.12 Mis aastal ilmus SHANONI esimene album?

a) 2010

b) 2009 

c) 2008

N 7.12 Mis aastal läks Jan Uuspõld Tartusse?

a) 2007

b) 2008 

c) 2009

R 8.12 Kus leiab aset Uusaasta.ee aastalõpugala 2018?

a) ERM

b) A Le Coq Spordimaja 

c) Tartu raekoja plats

MÄNG ON LÕPPENUD!

Kui võitu seekord ei tule, siis uuri ürituse kohta täpsemalt – www.uusaasta.ee 

Tribute to ABBA, Shanon, Must JaAm & Jan Uuspõld suurel uusaastapeol Tartus –

Uusaasta.ee aastalõpugalal.

Maailma suurimaid retrolegende aitavad soojendada Must JaAm. Loomingulise ühenduse “Must JaAm” asutajateks on Janno Puusepp ja näitleja Anne-Mai Tehavi aastast 2015. Glamuursemaks aitavad atmosfääri muuta Sansaara tantsijad, kes toovad kuuma tantsu meie galale. Mis õige Tartu pidu see ka poleks, kui peolt puuduks Jan Uuspõld. Võime väita, et „Jan Uuspõld tuleb Tartusse“ kordub, kuid loodetavasti on teekond seekord lihtsam. Jan toob lavale improvisatsioonilise monotüki, milles ei pea pettuma. Peale Swede Sensationit astub lavale ei keegi muu, kui pophittide “Suvi kestab veel” ning “NaNaNaNaNa” autor -Shanon. Õigelt peolt ei puudu ka DJ, kes ootab Teid juba uste avamisest ning kuni varajaste hommikutundideni.

Piletite hinnad alates 06.10 – 22.12.2017 (kaasa arvatud) – Seisukoht 29 eur; restorani istekoht 49 eur; VIP (lavale parima vaatega istekoht koos lauateenindusega) 79 eur.

Piletite hinnad alates 23.12.2017 ja kohapealt – Seisukoht (enne südaööd) 39 eur; seisukoht (peale südaööd)  19 eur.

AJAKAVA:

19:00 – Uksed ja õhtujuht Veiko Veiert

20:20-20:50  – Must JaAm

21:00-21:30  – Jan Uuspõld

21:40-22.05  – Sansaara tantsutrupp

22:05-00:05  – ABBA Tribute show: Swede Sensation (GER)

01:00-02:00  – Shanon

02:00-05:00  – DJ Janar Rebane

NB! Korraldajal on õigus teha programmis muudatusi. Palume varuda kannatust ja saabuda varakult, et tagada turvakontrolli sujuv läbimine. Alkoholitoodete ostmiseks on vajalik esitada isikut tõendav dokument (pass, ID-kaart või autojuhiluba).

Sissepääs alates vanuses 18+. Lubatud on käekotid maksimaalse suurusega 30 x 30 cm.; mitte professionaalsed fotoaparaadid/kaamerad.  Kohtumiseni Tartus!

*************************************************************************************************

Ülaltoodud kampaania toimub 4.12.-8.12.2017, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee