Stig Rästa Sir Paul McCartney laulude kontsert

14. mail toimuval Emadepäeva kontserdil esitab Stig Rästa Sir Paul McCartney ja grupi The Beatles tuntuimaid ja mängitumaid hitte. Stig Rästa kõrval astuvad solistidena üles Oliver Kuusik, Silver Laas, noor lauljatar Emili Jürgens ja The Beatlesi suur austaja Ivo Linna.

Raadio HIT FM koos kontserdi korraldaja Laupäevalehega kingivad kuulajatele selle nädala jooksul iga päev 2 tasuta piletit Stig Rästa Sir Paul McCartney ja The Beatles’i laulude kontserdile 14. mail Alexela Kontserdimajas.

Ja see pole veel kõik, lisaks kingib Beautiful Me kehasalong kõigile kontserdikülastajatele ja meie võitjatele vautšeri, mis sisaldab ühte tundi tasuta rullmassaaži.

Kui sooviksid võita neid pileteid, siis vasta palun meie päevaküsimusele allpool. 

E. 30.04. – Kes esitavad The Beatles ja sir Paul McCartney lugusid 14.mai kontserdil?

T. 01.05. – Mis marki autoga sõitsid grupi The Beatles liikmed?

K. 02.05. – Mitu Grammy auhinda on võtnud The Beatles?

N. 03.05. – Kellele kuulub tõenäoliselt Eesti kõige suurem ansambli The Beatles plaadikogu?

R. 04.05. – Mitu aastat laulis sir Paul McCartney grupis The Beatles?

Võitjatega võtame ühendust otse-eetris, tasub meile antud telefoni läheduses olla ca 17:30 paiku.

MÄNG ON LÕPPENUD. PALJU ÕNNE VÕITJATELE!

Lisainfot leiad siit:

Stig Rästa sir Paul McCartney laulud

Stig Rästa on eesti muusik, laulukirjutaja, kitarrist, laulja ja produtsent, kes on kirjutanud muusikat nii endale kui ka paljudele teistele tuntud eesti lauljatele. Stig Rästa esindas Eestit 2015. aasta Eurovisioni lauluvõistlusel, kus saavutas koos Elina Borniga  7. koha.

********************************************************************************************

Ülaltoodud kampaania toimub 30.04.-4.05.2018, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee