Tähelepanu! Juba neljandat aastat järjest toob Raadio HIT FM ja Elke Suur Jaanisõit parimad jaanikingitused otse Sinuni! Uus ja vinge linnamaastur Toyota RAV-4 sõidutab hübriidtehnoloogia abil ja HIT FM-i saatejuhtide piloteerimisel 20. – 23. juunini kõik jaaniõhtuks vajaliku nii Tallinna, Tartusse, Pärnusse kui Harjumaale. 

Kuula vihjeid Eesti parima jaaniraadio otse-eetris teisipäevast reedeni, leia üles saatejuht ja oled võitnud unelmate jaanipaketi. Lisaks on võimalik kõigil huvilistel osaleda Elke poolt läbiviidava Toyota RAV-4 nädalase tasuta kasutusõiguse loosis, mille võitja selgub teisipäeva, 23. juuni õhtul kell 17 Raadio HIT FM otseeetris.

Suurt Jaanisõitu toetavad Karni Lihatooted, Felixi Ketchup, Värska Originaal, E-Piim ja uus Dadu jäätis. Parkida aitab EuroPark ja pidutsema kutsub Lohusalu Sadama jaanituli.

Selline on meie selleaastase Jaanisõidu kinkekorv. SUUR TÄNU TOETAJATELE!

Need tooted kaunistavad igati korralikku jaanipäeva pidulauda. Hõrgutavad maitsed ja pehme, maitserikas nauding! Kuidas Sulle meeldiks need võita?

“Jaanisõitu toetab Felixi ketšup”. Lisaks vaata veel jaanikampaaniat siit: https://www.felix.ee/jaanid/  Osale samuti Felixi jaanimängus, kus auhinnaks on maailma ihaldatuim telefon iPhone X. Igal nädalal kuni jaanipäevani loositakse välja 1 telefon, lisaks iga päev kotitäis Felixi tooteid. Viimane telefon läheb loosi 24.juunil.

Felixi valik on aga selline. Mõnus!

Värska lahe all asetseb suur looduslik kivikauss, mille sügavam veehorisont oli tekkinud juba 500 miljonit aastat tagasi. Seal peituval kristallpuhtal veel oli olnud miljoneid aastaid aega koguda endasse vajalikke mineraale. Seda naturaalsel moel ja just parajal määral.  Nii rajatigi mõned aastad hiljem puuraugu juurde ka tehas, kus hakati villima naturaalset mineraalvett, mis sai tuntuks kui Värska vesi. Et traditsioonid jätkuks, villime sedasama kristallpuhast Värska Originaali, millel on vanust just parasjagu, nii oma väärikad 500 miljonit aastat, taas selle väärilisse kvaliteetsesse klaaspudelisse. Hea Jaanijook!

KARNI Klassikalised Lihatooted Lõuna-Eestist – juba üle 25 aasta kvaliteeti ja usaldust! KARNI kaubamärk on idee saanud sajanditetagusest lihakarnist, kus suure kogemuse ja suurepärase maitsemeelega lihunik oskas alati soovitada parimat liha ja anda kaasa soovitusi hõrgu liharoa valmistamiseks. Tänapäeval tähendab KARNI kaubamärk eelkõige seda, et toode on tehtud kvaliteetsest ja kodumaisest sea-, veise- ja ulukilihast.

Tõeline liha, tõelistelt lihameistritelt meie võitjatele on siin:

DADU – tõeline, uudne ja maitsev jäätis Jaanipäeval.

No ja kui päike paistab, meel on hea, siis hea ja maitsev jäätis DADU on just see, mida vaja! Võtja saab neid lausa 26 tükki!

Lisaks veel kõige sellele, annavad meie Sõbrad Europargist võtjale jaheda joogi tarbeks olulise anuma ja muud head ja paremat.

JA ÄRA UNUSTA, 2019. PARIM JAANIPÄEV ON RAPLAS. KOHTUME!This image has an empty alt attribute; its file name is Rapla850x315-faceb.jpg

************************************************************************

Ülaltoodud kampaania toimub perioodil 20.06. – 23.06.2018, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed. Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

  1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel. 2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas. 3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud. 4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel. 5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega. 6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele. Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee