17. veebruaril toimub Tondiraba jäähallis suurejooneline Super Retro Show!

Ühele lavale astuvad kolm 1980ndate disko retrolegendi:

C.C. CATCH, BAD BOYS BLUE JA BONEY M!

See kolmetunnine super show on täis maailmahitte, mida tunnevad ja laulavad inimesed üle kogu maailma. Tõeliselt nostalgiline õhtu, mida oleme nii palju aastaid oodanud!

PILETIMÄNG ON LÕPPENUD!

 

Kui võitu seekord ei tule, siis piletid on müügil ka Piletilevis

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

super_retro_show_plakat

C.C. Catch (Caroline Catherine Müller) alustas oma karjääri neidude pop-ansamblis Optimal, kuid sai tuntuks pärast koostöö alustamist tuntud ansambli Modern Talking laulja ja helilooja Dieter Bohleniga. 1985. aasta juulis üllatas Hollandis sündinud C.C. Catch oma sünnipäeval debüütsingliga „I Can Lose My Heart Tonight“, millest sai kohe hittlugu kogu Euroopas.

Selle singli järel ilmusid „Strangers By Night“ ja „Jump In My Car“ ning 1986. aasta alguses ilmus esimene album pealkirjaga „Catch the Catch“. Albumi menu ületas igasugused ootused ning meedia nimetas C.C. Catch’i eurodiskokuningannaks.

Viljakas koostöö Dieter Bohleniga jätkus. Singli „Heaven & Hell“ järel ilmus 1986. aasta lõpus album pealkirjaga „Welcome To The Heartbreak Hotel“, mille laulud raputasid kõigest nädal pärast avaldamist kõiki maailma tantsupõrandaid.

1980ndate keskpaigas Saksamaal loodud ansambel Bad Boys Blue on laialt tuntud oma hittide „You’re A Woman”, „Pretty Young Girl”, „Kisses And Tears (My One And Only)”, „I Wanna Hear Your Heartbeat”, „Sunday Girl”, „Come Back And Stay” poolest. Bänd loob jätkuvalt uusi muusikapalasid ja käib aktiivselt esinemas üle kogu maailma.

1975. aastal lõi produtsent Frank Farian ansambli Boney M (Sheyla Bonnick). Nende esimese laulu „Daddy Cool“ ilmumisega raadios algas maailmas diskomuusika revolutsioon. Raadiojaamades hakati seda laulu aktiivselt soovilooks tellima, mis tõstis singli edetabelite esikohtadele.

Sheila ja tema sõbrannad ei jäänud saavutatu juurde pidama: eesmärk oli vallutada loetletud minutitega Euroopa ja USA. Ansambel Boney M oli väga oodatud külaline telesaadetes ja eradiskoklubides.

Neidude fenomenaalsed hääled võisid ka surnu ellu äratada: laul „Rivers of Babylon“, tantsumuusika eeskujuks saanud „Sunny“, kaasahaarav hittlugu „Rasputin“. Nende hitte võib loetleda lõpmatuseni: „Kalimba de Luna“, „Ma Baker“, „Bahama Mama“ ja paljud teised. Boney M kontserdid tõid kuulsuse ka esimestele legendaarse solisti Sheyla Bonnicki osavõtuga esitatud hittidele „Its Time For Us“, „Dancing The Night Away“ ja „Disco Magic“.

See ei ole lihtsalt põlvkonna pidu, mis viib vaatajaid tagasi enda noorusikka, vaid kaasaaegne ja dünaamiline super show, mis pakub huvi igas vanuses vaatajatele. See on vaimustav kontsertelamus, mida on võimatu vahele jätta.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub 23.- 27.01.2017, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee