Šoti rokkbänd Biffy Clyro annab oktoobris Tallinnas ainsa kontserdi Baltikumis – loosime TASUTA PILETEID!

Juulis uue albumi “Ellipsis” välja andnud Biffy Clyro annab 27. oktoobril kontserdi Tallinnas, Saku Suurhallis.

Esmaspäevast reedeni (26.-30.09) loosime iga päev 2 TASUTA PÄÄSET kontserdile. Kui soovid võita, siis vasta palun vaid lihtsale päevaküsimusele allpool.

NB! Pane tähele, et igal allpool toodud kuupäeval on oodatud vastused vaid selle päeva küsimusele ja vaid õigel päeval. Vastuseid muul ajal või muudele küsimustele piletiloosis ei arvestata.

E 26.09 – Mitmendat korda tuleb Biffy Clyro Eestisse?
T 27.09 – Mis on Biffy Clyro kõige uuema albumi nimi?
K 28.09 – Mis riigist on Biffy Clyro pärit?
N 29.09 – Mis aastal alustas Biffy Clyro tegevust?
R 30.09 – Milline on sinu lemmik Biffy Clyro lugu?

Nimi*

Email*

Telefon*

Vastus*

* - Kohustuslik

Vihjeid küsimustele vastamiseks saab allpool. Võitjatega võtame ühendust otse-eetris, tasub antud telefoni läheduses olla ca 17:30 paiku.

Kui võitu seekord ei tule, siis piletid on müügil ka Piletilevis

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Šotimaalt pärit rokkbänd Biffy Clyro jõuab oktoobris fännide rõõmuks 3. kordaEestisse. Eelnevalt kaks korda Rock Cafe ülikiirelt välja müünud artist esineb sel korral Saku Suurhallis ning Tallinna kontsert saab olema bändi ainus ülesastumine Baltikumis.

Biffy Clyro on tegutsenud alates aastast 1995 ning saavutas suurema tuntuse oma 2007. aastal ilmunud neljanda stuudioalbumiga “Puzzle”. Järnesid albumid “Only Revolutions” (2009) ning “Opposites” (2013), millest viimane jõudis Suurbritannias ka plaadimüügi edetabelis esikohale. Rokifännidele ei ole kindlasti võõrad Biffy Clyro hitid “Many of Horror”, “Bubbles”, “Stingin’ Belle”, “That Golden Rule” ja “Mountains”. Bänd on võitnud ka mitmeid auhindu tuntud muusikaajakirjadelt NME, Kerrang! ja Q.

Selle aasta 8. juulil andis energiast pakatavate live-esinemiste poolest tuntud bänd üle kolme aasta välja uue albumi. “Ellipisis” on bändi seitsmes stuudioalbum ning plaat jõudis müügiedetabelite tippu nii Suurbritannias, Saksamaal, Šveitsis, Austrias kui ka mitmes teises riigis. Albumi esitlustuurile suundub bänd oma produktsiooniga ja Tallinna kontsert saab olema sama võimas nagu kõik teised suured areenikontserdid mujal Euroopas.

Biffy Clyro on tuurile suundumise eel ülimalt elevil ja seda põhjusega – eelmisel aastal andis bänd vaid ühe kontserdi. Bänd astus augustis, enne tihedat tuurisügist üles ühe peaesinejana ka Readingu ja Leedsi festivalidel.

 

Biffy_galleryFullImage

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub 26.- 30.09.2015, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee