Sooviksid tasuta ligi TONN BRIKETTI või PELLETEID?

Tonn Toasooja Briketipoistelt !

Meil on aastast kolm neljandikku külm ja niiske – suur osa meie kallist ajast ja rahast kulub seetõttu küttele!

Briketipoisid pakuvad kõige kaasaegsemat kütmisvõimalust puitbriketti ja pelletiga! See on biokütus, mis aitab meil kokku hoida raha ja ruumi. Lisaks hoiab see meie küttekolded puhtad ja säästab tervist. Iga päev loosime päevaküsimusele õieti vastanute vahel välja Briketipoiste süütekuubikute paki (vajalik kraam igas käsitsi kütmist vajavas majapidamises) ja reedel kõigi osalejate vahel peaauhinna – TERVE TONNI BRIKETTI (alusel 960 kg) või PELLETEID (alusel 975 kg)! Kui soovid võita, siis vasta palun meie päevaküsimusele.

MÄNG ON LÕPPENUD.

NB! Pane tähele, et igal allpool toodud kuupäeval on oodatud vastused vaid selle päeva küsimusele ja vaid õigel päeval. Vastuseid muul ajal või muudele küsimustele piletiloosis ei arvestata.

E 25.09 – Millest valmistatakse puitbriketti ja pelleteid?

T 26.09 – Keda tuntud Eesti sportlast toetavad Briketipoisid oma kampaania raames?

K 27.09 – Millisel üritusel võib sel nädalavahetusel näha Briketipoiste esindajaid ülisoodsate messipakkumistega?

N 28.09 – Kus on kõige mugavam vormistada Briketipoistele puitbriketi või pelleti tellimust?

R 29.09 – Mida jagavad Briketipoisid oma püsikliendist tellijatele iga puitbriketi alusega tasuta kaasa

Vihjeid Briketipoiste kohta saad allpool ja ka briketipoisid.ee lehel.

Võitjatega võtame ühendust otse-eetris, tasub antud telefoni läheduses olla ca 17:30 paiku.

Kui võitu seekord ei tulnud, saad mõnusa kodusooja jaoks puitbriketi mugavalt tellida siit!

******************************************************************************************

Briketipoisid on tegelenud briketi tootmisega aastast 2000 ning eesmärgiga pakkuda oma klientidele võimalust saavutada maksimaalset kokkuhoidu oma eluaseme kütmisel, säästes sellega Skandinaavias ja Baltimaades kaunist loodust. Arenenud maailm liigub üha rohkem selle suunas, et meid ümbritsev loodus ja keskkond säiliks võimalikult puhta ja tervena, et meie lapsi ümbritseks vähem mürkaineid ja saasta, et ka tulevastel põlvedel oleks kust soojusenergiat ammutada. Näiteks valmistatakse pelleteid peamiselt okaspuu saepurust ja höövlilaastust. Ja et see kõik ka võimalikult kvaliteetselt välja tuleks, siis toodetakse nii puitbriketti kui pelleteid Saksamaa seadmetega (RUF, Adelmann ja KAHL). Kuna me elame piirkonnas, kus olm neljandikku ajast on külm, niiske ning suhteliselt ebameeldiv kliima, siis kulub suur osa meie kallist ajast oma majapidamise soojusenergjaga varustamiseks. Briketipoisid tegutsevad Sinule väga lähedal, oma kontor või esindaja on piirkondades: Tallinn ja Harjumaa, Tartu ja Tartumaa, Pärnu ja Pärnumaa ning ka Viru- ja Järvamaal.

Briketipoisid on õnnelikud, et saavad pakkuda oma klientidele uuelaadset, kõige kaasaaegsemat, loodussäästlikumat ja inimsõbralikumat kütmisvõimalust – säästlikku kütmist puitbriketi või pelletitega! See on biokütus, mis aitab meil kokku hoida raha, ruumi, hoiab meie küttekolded puhtad ja säästab meie ja meie laste tervist. Kõige mugavam on vormistada kohe tellimus Briketipoiste kodulehele www.briketipoisid.ee. Ja kui juba tellid, siis
Briketipoisid annavad oma püsikliendist tellijatele iga puitbriketi alusega tasuta kaasa veel 100 tk süütekuubikuid!

Briketipoiste toodeteks on:

Ümar Extra – Ümara kujuga tume puitbrikett, mis on väga kõrge kütteväärtusega ja madala niiskusesisaldusega. See puitbrikett on valmistatud kuuse, kase ja saare  segust. Sobib kõige paremini küttekolletesse, mida on vaja kiiresti soojaks saada.

Hele Standard – Kandiline hele puitbrikett, mis on peamiselt valmistatud kasepuust. See on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga. Sobib hästi pikka ja ühtlast tuld vajavatesse küttekolletesse.

Tume Premium – Kandiline tume puitbrikett, mis on parim küttetoode Eesti turul. Sellel on väga kõrge kütteväärtus, madal niiskusesisaldus ja see sisaldab palju kvaliteetset saarepuud. Sobib kõige paremini pikka ja ühtlast tuld vajavatesse küttekolletesse.

Premium Pellet 8mm – loodustsäästev ja kasutajasõbralik tahke biokütus, mis on valmistatud puhtast Eesti toorainest. Pelleteid põletatakse mugavalt automatiseeritud spetsiaalsetes pelletipõletites ja – kaminates.

Ümar BigBag – sisaldab ümara puitbriketi tükke, mis on puitbrikettide tootmise kõrvalprodukt. Kütteväärtus on sama kõrge nagu meie muud tooted, kuid hind on vähem esindusliku välimuse tõttu märksa soodsam.

Puitbriketti loetakse paremaks küttematerjalikd kui näiteks küttepuu, sest see võtab vähem ruumi, on garanteeritult kuiv, jätab vähe tuhka, on kõrgema kütteväärtusega ja seda ei ole vaja lõhkuda ega kuivatada. Puitbriketti ja ka pelleteid valmistatakse puhtast saepurust või höövlilaastust. Puitbrikett ja pelleted on naturaalne ja loodusesõbralik kütus, mis ei sisalda mingeid lisaaineid. Pressitud brikett on väga suure tihedusega ja võtab ladustamisel vähe ruumi. Puitbrikett ja pellet on ka väga kõrge kütteväärtusega 5,05 MWh/t, see põleb kõrgel temperatuuril ja peaaegu ilma tuhata – 0,5%. Sobib põletamiseks enamikes kateldes, pliitides, kaminates ja ahjudes.

***********************************************************************************************

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub 25.- 29.09.2017, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee