Sony Center esitleb: 31. detsembril algusega kell 12 Raadio HIT FM Top 100 – Sinu lemmikraadio KÕIK kõige paremad muusikapalad ÜHE päeva jooksul ÜHES edetabelis! Panime ritta Raadio HIT FM selle aasta 100 enimmängitud muusikapala, mis aasta viimasel päeval ette mängime. IGA TUND sajab ka kingitusi, jagame kuulajaile tervelt 7 paari vingeid Sony kõrvaklappe, millest on oma lemmikraadiot veelgi parem nautida.

Pühapäeval, 31 detsembril loosime meie kuulajate vahel Raadio HIT FM TOP 100 2017 saate peaauhinna, milleks on Sony Bluetooth Wireless kõlar SRS-XB10 (Extra Bass).

Õigeid vastuseid on võimalik saata saate jooksul ehk 31.12.17. 12:00 – 18:50. Auhinna loosimine kõigi õigesti vastanute vahel toimub ca 18:55.    

MÄNG ON LÕPPENUD!           

 

Jäta siis meelde – Raadio HIT FM TOP 100 2017 eetris juba 31. detsembril alates keskpäevast ning väike vihje – parimad aastavahetuskingitused leiad Sony Centerist.

Sony Center kolis oma Solarise poe kaubanduskeskusest välja ning asub nüüd Endla 16 Ärimajas. Uuest ja uuenenud Sony Centeri salongist leiab suurima valiku Sony tooteid Eestis ja mitte ainult tooted vaid ka teadmised Sony toodete ja võimaluste kohta. Salongi on hea ja mugav ligi pääseda- sõida autoga poe ette ning parkimine on tasuta. Salongis on hea rahulik ja mugav endale sobiv tehniline lahendus leida koos asjatundjaga. Kiirete ostude jaoks on salongi asukoht samuti mugav- saad sõita otse treppi ning kiirelt oma vajaminevad asjad kätte saada. Ja parkimine on tasuta.

Sony Centerites on aastavahetuse suur allahindlus alanud ning palju Sony tehnikat uskumatult hea hinnaga!

Kõik Sony tooted on mugavalt leitavad ka Sony Center´i veebipoest www.sonycenter.ee või Sony Centeri poodidest Endla ja Rocca al Mare keskuses Tallinnas.

Veebipoes www.sonycenter.ee saad kogu Sony tootevalikuga tutvuda, uurida tehnilisi andmedi, võrrelda mugavalt erinevaid tooteid, esitada küsimusi, osta kas kohe välja või taodelda järelmaksu. E-poest transport igal ajal üle Eesti tasuta.

Tootegruppide valik on lai- Televiisorid, Foto ja videokaamerad, seikluskaamerad, kõlardi, ressiiverid, muusikakeskused- juhtmega ja juhtmevabad, vinüülimängija, mp3 mängijad Walkmanid, tahvelarvutid, mobiilid ja lisatarvikud, Playstation+ mängud, projektorid  koju ja kontorisse.

Natuke muud teksti ka, mida võib vahelduseks rääkida:

Uue aasta alguses avatakse Endla 16 Ärimajas lisaks Sony Centerile ka USA Hi-Fi brändi Bose ning Taani disainbrändi Bang and Olufseni salongid. Mõlemast leiab täieliku toodete valiku ning võimaluse kõiki tooteid proovida, katsetada ning osta. Asjatundlik nõu lisaks juurde!

*****************************************************************************************************

Ülaltoodud kampaania toimub 31.12.2017, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee