Mäng Sony 40″ Full HD LED telerile

Sony Center on jalgpalli lainel ja pakub 3 väga head põhjust oma telekas just nüüd välja vahetada:
1) Sony teleritel on uskumatud hinnad, et saaksid vaadata jalgpalli EM-i suurelt Sony ekraanilt.
2) Android-teleritele 4 aastat garantiid, et muretut elu jätkuks lausa järgmise EM´ni.
3) Kõigi teleriostjate vahel loosib Sony Center välja kolm maailma kõige võimsamat mängukonsooli Playstation 4!

SEEGA – too 3-0 võit koju!

MÄNG ON LÕPPENUD!

6.-9. juunini loosisime igal õhtul Sony hea heliga ning mugavad ja kerged kõrvaklapid.

sony-klapid

 

Kõigi päevade loosimises osalenute vahel loosisime reedel, 10. juunil Jalka EM´i alguse puhul välja SONY 40“ teleri

sony-telekas

See on Full HD LED teler koos sisseehitatud wifi, netflix ja youtube rakendustega. Lisaks on telekal USB mahamängimine ning salvestamine.

 

Kui võitu seekord ei tulnud, siis kõik auhinnad ning väga palju muudki on müügil Sony Center kauplustes või veebis sonycenter.ee

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Kui Sony siis Sony Centerist, mis lisaks veebipoele asuvad Solarise ja Rocca al Mare keskuses, kus ka suurim valik Sony tooteid Eestis. Kõik Sony tooted on mugavalt leitavad Sony Center´i veebipoest www.sonycenter.ee või Sony Centeri poodidest Solarise ja Rocca al Mare keskuses Tallinnas. Veebipoest tellides on üle Eesti transport kõigile tasuta.

sony-banner

Veebipoes www.sonycenter.eesaad kogu Sony tootevalikuga tutvuda, uurida tehnilisi andmeid, võrrelda mugavalt erinevaid tooteid, esitada küsimusi, osta kas kohe välja või taodelda järelmaksu.

Sony Centerist leiad suure valiku Sony televiisoreid, millest suurimad on lausa 85“ diagonaaliga. Sony ja Android on lõpuks otsustanud teha koostööd ning enamustes Sony telerites on sees AndroidTv, mis platvormina ja oma olemuselt on tuttav juba sinu telefonist või tahvelarvutist. Samasugune platvorm on nüüd loodud ka teleritesse ning enamus Androidi võimalused on täna ka sinu teleris. Teleriga on võimalus striimida erinevaid välsimaisedi kanaleid ning põhimõtteliselt on võimalik ilma operaatorita vaadata telekanaleid meilt eestist kui ka väljastpoolt. Telerist on võimalik vaadata oma pilte, filme ja dokumente, mis oled pilve salvestanud. Sony Android telerid on oma sisult kindlasti samm edasi tulevikku ja pannud aluse uuele tasemele teleri vaatamise maailmas.

Praegu on sul võimalus Sony Android teleriga kaasa saada 4 aastat garantiid. 4 aastat muretut telerivaatamist on garanteeritud. Sama teleriga saad vaadata kindlalt ka järgmist Jalgpalli EM´i.

Veel erinevaid tootegruppe Sony Centeri poodides:
Kaamerad – foto- ja videokaamerad, seikluskaamerad, kõlarid, ressiiverid, muusikakeskused – juhtmega ja juhtmevabad, vinüülimängijad, mp3-mängijad Walkmanid, tahvelarvutid, mobiilid ja lisatarvikud, mängukonsool Playstation, projektorid koju ja kontorisse.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub ajavahemikul 06.06. – 10.06.2016, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee