Sügis on käes ja seda pimedat aega on mõistlik kasutada enda maitsemeelte arendamiseks! Suurepärane valik viinamarja- ja humalajooke ootab Sind SIP kauplustes Tallinnas Telliskivis või Tartus Aparaaditehase kvartalis.

MÄNG ON LÕPPENUD.

Tee sõbrale või iseendale maitsev kingitus ning tule SIP´i joogikoolitusele. Kava on üleval aadressil SIP.ee, kus leiad korraliku valiku maitsekoolitusi nii algajatele kui edasijõudnutele!

Raadio HIT FM loosib 07.-11. oktoobrini iga päev kinkekaarte harivale juustukoolitusele SIP KAUPLUSES Tallinnas või Tartus – ise valid, kuhu mugavam tulla on. See 2-inimese kinkekaart väärtusega 50 eurot võib olla Sinu, kui tead vastust tänasele päevaküsimusele…

NB! Märka, et igal allpool toodud kuupäeval on oodatud vastused vaid selle päeva küsimusele ja vaid õigel päeval. Vastuseid muul ajal või muudele küsimustele loosimisel ei arvestata. Võidetud kinkekaarte saab kasutada kas 28. novembril SIP Tallinnas või 06. detsembril 2019.a. SIP Tartus toimuvatel avalikel Juustukoolitustel.

Võitjatega soovime võtta ühendust otse-eetris, seega tasub kindlasti enda vastusega saadetud telefoni läheduses olla ca 17:30 paiku. Kui võitu seekord ei tule, siis SIP kaupluste koolituskavaga saad tutvuda SIIN

Võidetud kinkekaarte saab kasutada kas 28. novembril SIP Tallinnas või 06. detsembril 2019.a. SIP Tartus toimuvatel avalikel Juustukoolitustel.

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

SIP Tallinn on hea maitsega joogisõprade lemmikpood Tallinnas, Telliskivi tänaval Kalamajas aastast 2014. Sellist valikut joogimaailma käsitöölistelt mujal Eestis ei kohta. SIP kaupluses on kõikide muude käsitööjookide kõrval müügil ka uhkelt üle 100 maitsva kodu- ja välismaise alkoholivaba naturaalse joogi alates limonaadidest kuni täismahlade, kombuchade ning käsitöötoonikuteni.

SIP Tartu – aastast 2016 on SIP ka Tartus, Aparaaditehases. Tõeliselt põneva atmosfääriga tehasemaja on stiilselt taastatud Tartu uueks põnevaks keskuseks, kus SIP kaupluse leiad kohe Riia ja Kastani tn nurgalt.

SIP joogikoolitus on üks meeldiv õhtu vabas õhkkonnas, mis täidetud kirevate maitseelamuste ning kasulike teadmistega maitserohkest joogimaailmast. Kõiki koolitusi ja kursuseid on võimalik vormistada nägusaks SIP-kinkekaardiks:

 

*  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  

Punch on karastav kokteiljook, mis algselt pärit Indiast. Punch (pañca) on laensõna Sanskriti ehk vanaindia keelest, mille tähendus oli number „5“ ehk algne punchi koostisosade arv. Jõudes Inglismaale 17. sajandi alguses levis see kiirelt edasi teistessegi riikidesse. Enamjaolt valmistatakse seda jooki koos marjade ja ürtidega, et anda joogile iseloomulik karakter ja värv. Maitseks veidi suhkrut ja karastava maitse andmiseks jook gaseeritakse. SIP kauplustes saadaval ka alkoholivabade jookidena.

Head kalja saanud inimeste jaoks on tegu tihti kustumatu lapsepõlvemälestusega. Kaubanduses on täna palju kaljalaadseid tooteid ehk jooke, mille põhikoostiseks on vaid suhkruvesi, kuhu on lisatud keemilisi kalja lõhna- ja maitseaineid. Vanal ajal on tehtud kalja ka jahu või leiva leotisest. Tänapäeval võiks KALI olla defineeritud naturaalse joogina, mis valmib linnaste kääritamisel ning sisaldab lisaks mõningasele suhkrule ka kasulikke vitamiine ja mineraalaineid. SIP kauplustes on saadaval vaid valitud naturaalsed kaljad, mis meile endale maitse poolest kõige rohkem meeldivad.

Kombucha ehk teeseenejook või ka teekali pärineb arvatavasti iidsest Hiinast. Siinmailgi tuntakse seda jooki juba ajast, kui vanavanematel oli sahvrinurgas suur purk hapendatud teeseenejoogiga. Kombuchas on seente ja bakterite koosmõjust tulenev tervislikkus, mida Hiinas hinnati tervise, nooruse ja surematuse eliksiirina juba üle 2000 aasta tagasi. Paljudele meenutab teeseenejook maitselt naturaalset õunasiidrit, veini või hoopis äädikat. Kombucha nimetus tulenevat legendi järgi Korea arstist nimega Kombu, kes ravis Jaapani keisrit selle spetsiifilise teega. SIP kauplustes on saadaval käsitöö-kombuchad nii kodumaistelt tootjatelt kui piiri tagant.

Naturaalsed toonikud on karastusjoogid, mis sisaldavad kiinapuukoorest tehtud ekstrakti kiniini (hiniini), mis annabki toonikule alati mõru maitse. Kiniin kui mõruaine eraldati esmakordselt alles aastal 1820, kuigi kiinapuu koorest tehtud ekstrakti on malaariaraviks kasutatud juba vähemalt aastast 1632. SIP kaupluste joogivalikus olevad toonikud on kõik valminud naturaalse kiinapuukoore tõmmisega, sünteesitud kiniini sisaldavaid toonikuid ei müüda.

SIP kauplustes on saadaval 5 erinevat Taani päritolu Mikkelleri alkoholivaba käsitööõlut. Belgias valmivad Mikkelleri alkoholivabad õlled on tootja enda poolt väljatöötatud pärmiga, mis annab mittealkohoolsele õllele iseloomuliku puuviljamaitse. Peamiselt neutraalsest Pilsneri linnasest tehtud mittealkohoolsetele õlledele on lisatud veidi neutraalseid teravilju nagu nisu, rukis ja kaer. Karamelliseeritud ega röstitud teravilja ning vürtse-ürte ei kasutata. Humalatest on valitud vaid pehmemad sordid ning neid on kasutatud nii, et õlle värvus jääb väga heledaks. 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub 07.- 11.10.2019, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Võidetud kinkekaarte saab kasutada kas 28. novembril SIP Tallinnas või 06. detsembril 2019.a. SIP Tartus toimuvatel avalikel Juustukoolitustel.

Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik täisealised eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.

Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele. Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee