Nõmme Rock kontsertseeria esitleb: ansambel SHANON 13.07 kohvikus LEGEND Nõmmel.

SHANON on alati oodatud ansambel, kes teeb eestikeelset ja meloodilist pop-rock-muusikat. Just SHANON´i lugu võitis ka Raadio HIT FM 2016. aasta enimmängitud loo tiitli.

Esmaspäevast reedeni (26.-30.06) loosime iga päev 2 PILETIT sellele populaarsele vabaõhukontserdile! 

PILETIMÄNG ON LÕPPENUD!

 

SHANON on eestikeelset, meloodilist ja raadiosõbralikku pop/rock-muusikat mängiv kollektiiv Tallinnast, kelle solistiks on Taavi Immato. Tänu esiksinglile „Üksinda“, mis ilmus 2008.a. suvel ja vallutas pea kõik raadiojaamade tipud, sai Shanon kiiresti üleriigilise tuntuse ning oli vaieldamatult kuumim uustulija Eesti muusikataevas. Ka järgnevad singlid „Draama“ ja „Lumekuninganna“ suutsid esiksingli jalajälgedes käia.

2009.a. ilmus bändi esikplaat nimega „ÜKSINDA“ . Plaat, mida esitleti esmalt Helsingi rokiklubis Gloria ning paar päeva hiljem ka Tallinnas, püsis pikalt plaadimüügiedetabelite tipus. Bändi viiendale singlile „Murtud“ valmis ka esimene päris video, mida filmiti Keila jões, Jõgisoo viadukti all. 12-liikmeline meeskond ning 2 näitlejat filmisid materjali 3 päeva ja ööd. Muu segaduse hulgas lendas vette ka bändi bassimees koos oma Gibson’iga..:)

Aasta 2011 oli Shanoni jaoks samuti väga edukas. Märtsi lõpus ilmus singel “Tuhat ja üks ööd” ning septembris jõudis kuulajateni singel pealkirjaga “Kukub täht”. Mõlemad lood saavutasid märkimisväärseid tulemusi Eesti raadiote edetabelites.

2012. aasta 6. jaanuaril esitles Shanon oma neljandat singlit pealkirjaga “Jäätunud jäljed” sama aasta kevadel ilmuvalt albumilt. Loole valmis ka video, mis teostati täielikult oma jõududega. Bändi kitarrist Janek Harik oli operaatori rollis ning laulja Taavi Immato täitis nii režissööri kui ka monteerija ülesannet.

Juunis 2014 avaldas Shanon muusikavideo uuele loole “Varbad liivas”. “Kes on rohkem kursis meie repertuaariga, teab et sealt liiga palju suviseid lugusid ei leiagi,” rääkis Shanoni solist Taavi Immato. Uus laul “Varbad liivas” on aga tema sõnul “tõsine päike, liiv, romantika ja kõik mis sinna juurde käib.

Aastal 2016 mängiti Raadio HIT FM poolt kõige rohkem just ansambli SHANON lugu “Suvi kestab veel“.

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub 26.- 30.06.2017, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

  1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
    Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee