Suurepäraste live-showdega kuulsust kogunud Saragossa Band Saksamaalt andis kontserdi 30.juulil Pärnu Vallikäärus.

Nende muusikaline kaubamärk on lõuna-ameerikalik, kuid sellesse on segatud meloodilised palad pop- ja rock elementidega. Alates aastast 1977 paneb Saragossa Band iga peo elama ja kõige väsinumagi pidutseja ennast lõbusalt tundma.

Esmaspäevast reedeni (25.-29.07) loosisime iga päev 2 TASUTA PÄÄSET kontserdile.

 

MÄNG ON LÕPPENUD!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

SARAGOSSA BAND

On olemas muusikat, mis kohe esimesel kuulamisel uskumatult positiivseid tundeid tekitab ja mõjub nii nagu üks muusika oma parimatel hetkedel mõjuma peaks. Saragossa Band on algusest peale selle oma eesmärgiks võtnud. Need muusikud panevad fänne oma ülemeelikusega igapäevaseid muresid unustama.

Nende muusikaline kaubamärk on lõuna-ameerikalik, kuid sellesse on segatud meloodilised palad pop- ja rock elementidega. Alates aastast 1977 paneb Saragossa Band iga peo elama ja kõige väsinumagi pidutseja ennast lõbusalt tundma.

Nende lugu sai alguse Münchenis. Tänu oma suurepärastele live-showdele oli Saragossa Band kiiresti tähelepanu keskpunktis nii galadel, vabaõhuüritustel, festivalidel kui ka diskoteekides. Esimene kauamängiv saabus aastal 1979, nimeks “Saragossa band” ning sealt on pärit ka Saksamaa edetabelite kõige kõrgem koht nr 6. looga “Zabadak”.

Ülesastumistel pani neid tähele produtsent Anthony Monn, kes on teinud koostööd nii Amanda Leari, Fancy kui ka Al Bano & Romina Poweriga, ning teades, et ansamblit ootab ees suur edu, võttis nad oma tiiva alla. Sellest päevast peale tulid ainult hitid. Juba esiksingel “Big Bamboo”, Kariibi papiamento murdes, pühkis kui tornaado läbi diskoteekide ja hittparaadide.

Ka järgnevad lood nagu “Disco Boogie Boogie” ja “Malaika” panid rahva kõvasti kaasa elama. Hittide “Rasta Man”, “Zabadak” ja lugematute teistega vallutasid nad lõplikult rahva südamed ning seda mitte ainult Saksamaal.
Tänase päevani on nad suurem osa ajast “ratastel” – hetkel viie mehe ning ühe naisliikmega, kelleks  on Esther Gebhardt.

Nende albumid on jõudnud kuldstaatusesse ja tuurikalender on lootusetult täis broneeritud.

Eelseisval Pärnu Vallikääru kontserdil esinevad lisaks Saragossa Bandile veel meie omad peokäivitajad, ansamblid
Patune Pool, Hellad Velled ja Respekt

Saragossa bändiga on laval:

  • Harry Karrer (juht-vokaal)
  • Esther Gebhardt (vokaal)
  • Andy Bielan (klahvpillid)
  • Evert van der Waal (trummid)
  • Markus Escher (kitarr)
  • Thomas Härtel (bass)

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub 25.-29.07.2016, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee