Retropol ITALOFEST VIP-pakett kahele!

2. juulil 2016 häälestub Viljandi taaskord retro – ja italolainele, aset leiab „Retropol Italofest“ – suur stiilipidu, mis toob linna maailmakuulsad lavatähed, suure muusikalaada ning palju tuttavat 30 aasta tagusest tänavapildist.

Laval sellised 80-ndate megastaarid nagu Savage, Lian Ross, Fred Ventura, Eddy Huntington.

MÄNG ON LÕPPENUD! palju õnne Marikale!

 

Kui võitu seekord ei tule, siis piletid on müügil ka Piletilevis

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

2. juulil 2016 häälestub Viljandi taaskord retro – ja italolainele, sest teistkordselt leiab aset „Retropol Italofest“ – suur stiilipidu, mis toob linna maailmakuulsad lavatähed, suure muusikalaada ning palju tuttavat 30 aasta tagusest tänavapildist. Kogu melu krooniks on kl.20.00 algav meeleolukas kontsert, kus lavale astuvad Savage, Eddy Huntington, Lian Ross ja Fred Ventura. Kogu pidu juhib tuntud raadiomees Vaido Pannel.

Show ülesehitus on sarnaselt eelmise aasta festivaliga selline, et iga etteaste järel on artistidel piisavalt aega austajatega kohtumiseks, pildistamiseks ning autogrammide jagamiseks. Päevasel ajal, kl 9-14 toimub Kirsimäel suur muusikalaat, kus saab osta müüa, vahetada kõike, mis muusikaga seondub – vinüülplaatidest, kassettidest ja CD-plaatidest kuni muusikariistadeni ja audiotehnikani välja. Pakutakse nii uut kui ka kasutatud kraami.

Pärast südaööd kolib festival Sakala Keskusesse, kus toimub „Kultradisko“ – 80ndate stiilis tantsupidu, kus ajastutruu atmosfääri eest nii muusikas kui ka pildis hoolitsevad DJ´d Vaido Pannel ja Aivar Havi. „Kultradiskol“ astub üles ka välismaine üllatusesineja.

Kõikide festivalikülastajate vahel loositakse välja reis kahele italodisco sünnimaale – Itaaliasse, kus tegutsevad ka eelmisel Retropol ITALOFESTil käinud muusikud Gazebo, Ryan Paris, Ken Laszlo ja Scotch.

SAVAGE (Roberto Zanetti) esimene singel „Don`t Cry Tonight“ ilmus 1983 aastal. Debüütalbumilt „Tonight“ võib leida ka hitid „Radio“ ning „Only You“. Ülimenukad olid ka järgmised singlid „I´m Loosing You“ ja „Goodbye“ ning loomulikult 90ndate tantsusaalide megahitt „Don`t You Want Me“. Ka produtsendina on Zanettit saatnud rahvusvaheline edu – nime Robyx all on just tema mitmete Zucchero, Corona, Ice MC, Alexia, Double You jne. unustamatute hittide eest „vastutav“.

 

 

LIAN ROSS (Josephine Hiebel) sai tuntuks 80ndate keskel , lood „Fantasy“ ja „Say You`ll Never“ leidsid kiiresti tee italodisco kullafondi. 30 – aastase lavakarjääri sisse jääb suures koguses erinevaid hitte Josephine Hiebel on oma suurepärase vokaali andnud ka sellistele kuulsatele tantsumuusikaprojektidele nagu Creative Connection, Tears `n `Joy, Fun Factory, 2 Eivissa jt.

Huvitav fakt on näiteks ka see, et ansambli Modern Talking surematu hitt „You`re My Heart, You`re My Soul“ oli algselt kirjutatud just Lian Rossile!

 

 

EDDY HUNTINGTON (Edward Huntington) on küll sündinud Inglismaal aga oma esimese laulu salvestas ta Itaalias. Plaadifirma ZYX alt väljaantud singlit „U.S.S.R.“ loeti toona 1986 aasta edukaimaks italodisco looks. Järgnesid hitid „Up ´n´ Down“, „Meet My Friend“ „Physical Attraction“ ja „May Day“. Eddy esines kõikjal maailmas edukalt 1990 aastani, mil otsustas pühenduda õpetajaametile. Austajate palvetele vastu tulles naases Eddy Huntigton 2009 aastal taas lavadele ning annab kontserte tänaseni.

 

 

FRED VENTURA (Federico Di Bonaventura) saavutas suurema tuntuse lauludega „The Years“ ning „Wind of Change“ . Varasemalt oli ta kultusbändi State of Art solist. 80ndate lõpust tänaseni on Fred Ventura produtsendina koostööd teinud väga paljude artistidega ning erinevate plaadifirmade alt avaldanud ka palju enda muusikat. Läbi aastate on ta kasutanud mitmeid artistinimesid, millest tuntumad on Flexx ja Pleasure&Pain.

 

 

Infot ja värskeid uudiseid festivali kohta:

festivali kodulehelt: www.retropolmusic.com
festivali ametlikult Facebook`i lehelt

Piletiinfo:

Festivali piletid on müügil Piletilevi kodulehel ja kõikides Piletilevi müügipunktides üle Eesti.
Kõikide piletite vahel loositakse festivali ajal “reis kahele Itaaliasse”. Tähelepanu! Vaid veebruari lõpuni on piletid sooduhinnaga. Märtsikuust piletite hinnad tõusevad!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub 15.-19.02.2015, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee