Juba 27. juulil esineb Riias maailma tuliseim bänd RED HOT CHILI PEPPERS

Suur suvine välikontsert leiab aset ilusal saarel keset Daugava jõge. Eestist on Lätti minemas juba mitu tuhat fänni. Tule Sinagi rokkima!

Esmaspäevast reedeni (10.-14.07) loosime iga päev 2 TASUTA PÄÄSET kuuekordse Grammy-võitja Red Hot Chili Peppers´i kontserdile.

PILETIMÄNG ON LÕPPENUD!

Kui võitu seekord ei tule, siis piletid on müügil ka Piletilevis

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Rokkmuusika üks edukamaid bände, Rock and Roll Hall of Fame’i liige ja kuuekordne Grammy auhinna omanik Red Hot Chili Peppers naaseb Baltikumisse uue maailmaturnee raames, mis on pühendatud ansambli uuele stuudioalbumile “The Getaway”.

Lucavsala saar ehk eesti keeles Lutsusaar on üks mitmest saarest Daugava jões Riia kesklinnas Lätis. Saart on esimest korda allikates mainitud 1559, kui Liivi ordumeister kinkis selle oma vasallidele. Saarel elab 98 inimest.

Selle põneva RHCP kontserdi kavas on nii lood uuelt kauamängivalt kui ka inglite linna Los Angeles päritolu ansambli suurimad hitid. RHCP on Tallinnas käinud ka varem – lõiguke sellest paariaastatagusest meeleolukast suvekontserdist:

Nende bassimees Flea tegi muuseas kaasa ka maailmakuulsas Hollywoodi kassahitis “Tagasi tulevikku” ehk “Back To The Future” osades 2. ja 3. Kui ei usu, vaata ise:

Filmitööstuse panustega jätkates – lugu nimega “Give It Away” kõlas joonissarjas “The Simpsons”:

Vaata RHCP uue albumi “Gateway” esimest singlit “Dark Necessities”:

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub 10.- 14.07.2017, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee