Loosime iga päev Peugeot kingitusi!

Amserv Turu esinduses, Tartus, Ringtee 32, toimus 23.04. Peugeot perepäev.

MÄNG ON LÕPPENUD!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Alates 2009.aastast on Amservil olnud Tartus Turu Peugeot´ esindus aadressil Ringtee 32, kus juba sellel laupäeval, 23. aprillil toimub Peugeot perepäev.

Kohapeal proovimiseks Peugeot kõige uuemad sportlikud GTi mudelid, millest võimsam, 308 Gti-l on lausa 270 hobujõudu! Loositakse välja väiksemaid Peugeot ja Amservi auhindu ning toimub huvitav jalgrattavõistlus Goldsprints, päeva kiiremaile väntajale auhinnaks Peugeot jalgratas. Ka lastele on põnevaid tegevusi ning autodele eriti magusad pakkumised! Uksed on avatud 10:00-16:00.

NB! Kõigi laupäevase Amserv Turu Peugeot perepäeva külastajate vahel, kes on täitnud kupongi ja selle loosikasti pannud, loositakse Peugeot 308 nädalavahetuse kasutusõigus vabalt valitud ajal! See on peaaegu sama hea auto nagu Peugeot 2008 DKR, millisega mudeliga Stephane Peterhansel (hüüdnimega Mr. Dakar) võitis käesoleva aasta Dakari ralli. GTi mudelitega kuulsust kogunud Peugeot andis oma esimese GTi mudeli välja aasta 1984, toona oli selleks Peugeot 205 Gti.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
KAMPAANIAREEGLID
Ülaltoodud kampaania toimub ajavahemikul 20.04. – 23.04.2016, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.
OSALEMISÕIGUS
Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.
LOOSIMINE JA VÕITJAD
Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.
LISAINFORMATSIOON
1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee