Käesoleva aasta algusest tegid Tallinna tänavate parkimistasud järsu kõrgushüppe. EuroPark soovib võimaldada jätkuvalt mõistlike hindadega parkimist nii, et pealinna keskust saaks mugavalt ja soodsalt ka autoga külastada.

Tallinnas on EuroParkil 9723 parkimiskohta, millest vana-, süda- ja kesklinna piirkonnas on üle 6000 koha. EuroParki vanalinna piirkonna parkimishinnad on keskmiselt 47% soodsamad kui linnatänaval ja südalinna parklates on hinnavõit 55% võrreldes tänaval parkimisega. Sõnum lihtne – vali inimlikum hind!

Iga päev loositakse välja üks kasulik, vahva ja väärtuslik kinkekomplekt:

1 – Flaieripakk – südamekujuline kätesoojendaja, helkur ja 3h parkimismajade pilet, mida saab kasutada ühes EuroParki neljast Tallinna parkimismajast.
2 – 24h parkimisvautšer, mida saab kasutada kõikides EuroParki tasulistes väliparklates (Tallinn, Tartu, Pärnu).
3 – Elektrooniline parkimiskell. Väldi parkimisaja alguse märkimisega seotud trahve!

Parkimine EuroParki parklates on mitu korda soodsam kui linnatänaval. Iga päev küsime hinnavõrdluse küsimuse ühe parkla kohta. Kui sooviksid seda komplekti endale, siis vasta palun päevaküsimusele Europarki hindade kohta allpool.

NB! Pane tähele, et igal allpool toodud kuupäeval on oodatud vastused vaid selle päeva küsimusele ja vaid õigel päeval. Vastuseid muul ajal või muudele küsimustele piletiloosis ei arvestata.

E 1.02. Tallinna tänaval südalinna tsoonis maksab parkimine 1 h 4.80 €. Kui palju maksab 1 h parkimist EuroParki Rävala parkimismajas?
T 2.02. Tallinna tänaval südalinna tsoonis maksab parkimine 24 h 115,2 €. Kui palju maksab 24 h parkimist EuroParki Rävala pst T11 (EP23) parklas?
K 3.02. Tallinna tänaval südalinna tsoonis maksab parkimine 1 h 4.80 €. Kui palju maksab 1 h parkimist EuroParki Rotermanni parkimismajas?
N 4.02. Tallinna tänaval südalinna tsoonis maksab parkimine 1 h 4.80 €. Kui palju maksab 1 h parkimist EuroParki Tartu mnt 1 parklas (EP81)?
R 5.02. Tallinna tänaval vanalinna tsoonis maksab parkimine 12 h 72 €. Kui palju maksab 12 h parkimist EuroParki Suurtüki 12 parklas (EP70), mis asub vanalinna parkimistsooni vahetus läheduses?

Kui tead vastust, siis saada see meile läbi alloleva vormi. Iga päev kella poole kuue paiku loosime Europark auhinnapaketi väärt kingitustega.

Nimi*

Email*

Telefon*

Vastus*

* - Kohustuslik

Vihjeid küsimustele õige vastuse leidmiseks saab allpool. Pea ka meeles, et võitjatega soovime kindlasti ühendust võtta otse-eetris – tasub antud telefoni läheduses olla ca 17:30 paiku.

 

EuroParkil on lai parklavõrgustik, alati vaba ruumi ja soodsad hinnad. Parklad asuvad nii Tallinnas, Tartus kui ka Pärnus.

EuroParki peamised tegevussuunad:
• haldame ja arendame parklaid;
• investeerime lihtsate ja nutikate parkimisvõimaluste loomisesse;
• nõustame maaomanikke parklaprojektide planeerimisel ja edendamisel ning koostame äriplaane projektist töötava süsteemini;
• pakume liikluskorraldusteenust;
• müüme ja rendime parkimistehnikat.

EUROPARK hinnad parklates ja parkimismajades SIIN

Osade olulisemate parkimisvõimaluste hinnad kliki kaugusel:

EuroParki Rävala parkimismajas
EuroParki Rävala pst T11 (EP23) parkla
EuroParki Rotermanni parkimismaja
EuroParki Tartu mnt 1 parklas (EP81)
EuroParki Suurtüki 12 parklas (EP70)

Kui lähed sõpradega šoppama, perega kinno või kontserdile, emaga kohvikusse või päevaks kontorisse? Jäta auto parkimismajja! 3h tasuta parkimist, helkur ja kätesoojendaja – soe ja turvaline nii Sulle kui Su autole! Parkimismaja tasuta piletit saab kasutada ühes meie neljast parkimismajast – Solarise, Rävala, Tornimäe või Rotermanni parkimismajas.

* Tasuta 3h parkimismaja pileti saab realiseerida enne väljumist parkimismaja makseautomaadis. Parkimismajja sisenemisel võta tõkkepuult pilet. Enne parklast väljumist sisesta makseautomaati kõigepealt tõkkepuult võetud pilet, seejärel 3 h sooduskupong. Automaat arvestab 3h Sinu parkimisajast maha. Kui parkisid alla kolme tunni, ei pea Sa midagi maksma! Pilet kehtib kuni 29.02.2016.

* Südamekujulise kätesoojendaja aktiveerimiseks vajuta südame sees olevat ketast, kuni vedelik hakkab tahkuma ja soojenema. Süda püsib soojana ca 30 min. Taaskasutatav – keeda kätesoojendajat umbes 10 min, kuni tahke aine on taas vedelaks muutunud. Jahtunud vedela sisuga südame saad uuesti aktiveerida ketast vajutades. NB! Saab kasutada ka külmakotina (külmuta süda sügavkülmikus).

* Elektrooniline parkimiskell = trahvivaba parkimine! Elektrooniline parkimiskell reageerib auto elektromagnetväljale ja saab ise aru kui auto on pargitud. Parkimise algusaega näidatakse ekraanil iga kord, kui auto mootori seisma jätad. Nii võid olla kindel, et väldid parkimisaja alguse märkimise unustamisest tingitud trahve!
Parkimiskella paigaldamisega saab hakkama igaüks. Lihtsalt aseta digitaalne parkimiskell nähtavale kohale auto armatuurlaual ja seadista esmaskordsel kasutamisel. Juhtmevaba! Kella ei ole vaja auto elektrisüsteemi ühendada – see toimib juhtmevabalt. Nii säilib auto garantii. Lisaks on võimalik parkimiskella igal ajal ümber paigutada.
Parkimiskell on umbes sama suur kui pool CD karpi – piisavalt suur, et parkimise kontrollija seda märkaks ja piisavalt väike, et see mahuks auto armatuurlauale ära ja ei segaks aknast väljavaatamist. Mõõdud: 15 x 6 x 2,5 cm.
Kui loosiõnn ei naerata, saab elektroonilise parkimiskella meie juurest soetada, saada kiri europark@europark.ee.

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub ajavahemikul 1.02. – 5.02.2016, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee