Palju õnne meie mängu võtjatele, kaasa elajatele ja loomulikult meie suurepärastele toetajatele. Pilte vaadake Facebooki lehelt. Elagu!

Juba neljandat aastat järjest toob Raadio HIT FM ja ELKE Suur Jaanisõit parimad jaanikingitused otse Sinuni!

Kõik see + Dadu jäätised kuuluvad võitjale. Ja see pole veel kõik… Loe edasi!

Tuliuus, Eesti populaarseim linnamaastur, Toyota RAV-4 Hybrid sõidutab HIT FM-i saatejuhtide kindlal käel 18. – 21. juunini kõik jaanipeoks vajaliku Tallinnasse, Tartusse, Pärnusse ja Raplamaale. Hübriidmootoriga tuliuue Toyota RAV-4 roolis on piloodid Priit Allas, Aivar Sirelpuu ja Urmas Linnamägi. Teisipäeval 18. juunil oleme Tallinnas, kolmapäeval 19. juunil Tartus, neljapäeval 20. juunil Pärnus ja reedel 21. juunil Raplamaal.

Kuula vihjeid Eesti parima Jaaniraadio otse-eetris teisipäevast reedeni, orienteeruvalt kell 13 ja 17, leia üles saatejuht ja oled võitnud unelmate jaanipaketi. Lisaks kingime päeva jooksul eraldi mängus esimesena saatejuhini jõudnud Toyotat roolivale raadiokuulajale suure ja uhke Toyota vihmavarju!

Ja mis kõige tähtsam, kõik loosikupongi täitnud osalevad ELKE poolt läbiviidava Toyota RAV-4 nädalase tasuta kasutusõiguse loosis, mille võitja selgub teisipäeva 25. juuni õhtul kell 17 Raadio HIT FM otse eetris.

Suurt Jaanisõitu toetavad 101% eestimaine lihameister Frank Kutter, Mamma salatid ja pannkoogid, Pepsi, E-Piim, Dadu jäätis ja suurim grillipood Homefy.ee. Paketi sõidutab ELKE toel kohale Eesti populaarseim linnamaastur, ökonoomne hübriidmootoriga Toyota RAV-4, parkida aitab EuroPark ja pidutsema kutsuvad 21. juunil Rapla Jaanituli ja 23. juunil legendaarne Lohusalu Sadama Jaanituli.

Kuula raadiot ja ole valmis kiirelt reageerima eetris jagatavatele vihjetele!


Meie selleaastase Jaanisõidu kinkekorv. SUUR TÄNU TOETAJATELE!

Sellel aastal võidavad Toyotaga kuulajad selliseid ELKE giga vihmavarje.

************************************************************************Ülaltoodud kampaania toimub perioodil 18.06. – 21.06.2019, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed. Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee