plakat_politseiauto

 

HIT FM ja Fotokiosk.ee esitlevad: “Politseiakadeemia 16 fototuur” 25. – 30. juulini Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Harjumaa kaunites randades.

Leia vinge Ford Crown Victoria politseiauto ja lase endast teha vinge fotosüüdistus – kuula HIT FM-i ja saa juhiseid, sest igal sündmuskohal läheb loosi kast Pepsit ja 10 pakki Lay´s-i krõpse.

Peaauhinnaks oldschool politseiauto fotokioski tasuta kasutusõigus koos ekipaažiga sinu üritusel. Loosimine 30. juulil Pärnu Vallikäärus Saragossa Bandi kontserdil. Tuuri toetavad Lay´s ja Pepsi, kütusega varustab Neste.

Pepsi_330

PEPSI

 

 

 

 

 

 

 

 

MÄNG ON LÕPPENUD!

 

Igal päeval toimus  2 loosimist. Iga võitja sai vajaliku suvevarustuse: kasti Pepsit, 10 pakki Lay´s krõpse ja 2 piletit Saragossa Bandi kontserdile 30. juulil Pärnu Vallikäärus. Peaauhinna – FOTOKIOSKI tasuta kasutamise – loosimine toimus Pärnu Vallikäärus Saragossa Bandi kontserdil.

JÄRGMISTE PÕNEVATE FOTOSÜÜDISTUSTENI!

***********************************************

LAYS_1

LAYS_2

 

 

 

 

 

 

 

 

POLITSEIAKADEEMIA 16 tangib Nestes ja soovitab seda teha ka Sinul! Kuni juuli lõpuni on Neste Sooduskaardiga iga kütuselliiter 3 senti soodsam. Lisaks annab Neste sooduskaart 5% autopesu soodustust Jazz Pesulates ning mitmeid häid eripakkumisi R-kioskilt. Nii et Neste Sooduskaarti on kasulik omada ja kellel veel kaarti pole, saab selle tellida Neste kodulehelt: neste.ee

NESTE

 

 

 

POLITSEIAKADEEMIA 16

Tahad võita oma ürituse või sündmuse särtsakamaks muutmiseks või hoopis kiireks sõnumi levitamiseks sotsiaalmeedias Ameerika komöödjasarjast tuntud oldschool politseiautot, siis tule ja tee endast meie assistendi juhendamisel üks eriti vinge fotosüüdistus. Politseiauto fotokioski tasuta kasutamisõigus loositakse välja juba 30. juulil Pärnu vallikäärus Saragossa Bandi kontserdil.

Pakett sisaldab:

 • “Aasta Ameerika politseiauto” Ford Crown Victoria fotokioskit
 • Politseivormi riietatud assistente
 • Politsei temaatikaga seonduvaid aksessuaare
 • Fotoriba kujundust vastavalt soovile
 • Piiramatul hulgal kohest piltide väljaprinti
 • Võimalust saada fotod oma e-posti aadressile või laadida koheselt ülesse sotsiaalmeediasse
 • Tasuta transporti kokkuleppel ürituse toimumise kohta

 

Osaleda saavad kõik- nii eraisikud kui firmad.

Lisaks läheb loosi mitmeid vahehauhindu meie koostööparnetitelt, nende loosimine toimub erinevates Eestimaa linnades vähemalt kaks korda päevas. Selleks anname paar väga lihtsat ja lõbupakkuvat ülessannet, mille parim sooritaja saab omale vaheauhinna. Väikese vihjena võib õelda, et üks neist on vaimne ja teine füüsiline ülesanne. Kartma ei pea, sest midagi keerulist, ega suurt pingutust nõudvat ei toimu. Parima soorituse nimel soovitame külastada Fotokiosk.ee kodulehte ja kuulata raadiot HIT FM.

 

Kuidas osaleda peaauhinna loosimises

 • Leia Ford Crown Victoria politseiauto
 • Lase endast teha fotosüüdistus
 • Leia pilt Fotokiosk.ee FB lehelt
 • Pane like Fotokiosk.ee FB lehele
 • Märgi ennast fotol
 • Jaga pilti avalikult

Raadiost kuuled, millises rannas parasjagu viibime.


Mis toimub kohapeal:
 Fotosüüdistuste tegemine fotograafide poolt ägeda auto taustal kuni on kogunenud piisavalt rahvast, et viia nendega läbi mäng vaheauhinna loosimiseks.

OLE KUULDEL NING OLE KIIRE – TASUTA Fotokiosk SINU ÜRITUSEL on megalahe tempel mällu ja kauaks!

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub 25.-30.07.2016, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris või väljaspool eetrit etteteatatud kohas. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama või olema valmis kohapeal. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel või intervjuuga mittenõustumisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab või on valmis intervjuud andma. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee