SCOTT BRADLEE’S POSTMODERN JUKEBOX.

16. mail viib see stiilne bänd Nordea Kontserdimajas ajas tagasi Sinu lemmiklood ning suurimad popmuusika hitid saavad muusikalises ajamasinas täiesti uue retrostiilis hingamise kümnenditetagusest New Yorgi muusikamaailmast.

Kahetunnise kontserdi raames kõlavad Ellie Gouldingu, Lady Gaga, Guns N’ Roses´i, Céline Dioni, Beyoncé, Katy Perry, Justin Bieberi, Taylor Swifti ja paljude teiste maailmastaaride hitid pööratuna jazzi, ragtime’i, bossa, rhytm’n’blues ja swingi võtmesse.

Tegemist ei ole tavalise kaverbändiga – Postmodern Jukeboxi eesmärgiks ei ole imitatisoon, vaid taasloomine ja nende lugusid on tänaseks Youtube’ist kuulatud rohkem kui üle poole MILJARDI korra.

MÄNG ON LÕPPENUD!

Kui võitu seekord ei tulnud, siis piletid on müügil ka Piletilevis

scott_13

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

16. mail Nordea KontserdimajasSCOTT BRADLEE’S POSTMODERN JUKEBOX.

Kontserdi raames kõlavad Ellie Gouldingu, Lady Gaga, Guns N’ Rosesi, Céline Dioni, Beyoncé, Katy Perry, Justin Bieberi, Taylor Swift ja palju teiste maailmastaaride hitid pööratuna jazzi, ragtime’i, bossa, rhytm’n’blues ja swingi võtmesse. Tegemist ei ole tavalise kaverbändinga – Postmodern Jukeboxi eesmärgiks ei ole imitatisoon, vaid taasloomine ja nende lugusid on tänaseks Youtube’ist kuulatud rohkem kui üle poole MILJARDI korra.

Kui veel kahtled, siis vaata kindlasti, kui lahedalt Postmodern Jukebox vanu hitte kaverdab:

My Heart Will Go On – Vintage ’50s Jackie Wilson – Style Celine / Titanic Cover ft. Mykal Kilgore:

Creep – Vintage Postmodern Jukebox Radiohead Cover ft. Haley Reinhart:

Burn – Vintage ’60s Girl Group Ellie Goulding Cover with Flame-O-Phone:

Bad Romance – Vintage 1920’s Gatsby Style Lady Gaga Cover ft. Ariana Savalas & Sarah Reich:

A Motown Tribute to Nickelback / How You Remind Me:

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub 02.-06.05.2015, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS
Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD
Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON
1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee