28. detsembril astub Saku Suurhalli laval üles Hollywoodi filmitäht Robert Davi kontsertiga „Davi Sings Sinatra“. Davi, kes on tuntud Bondi suurima vaenlasena kultusfilmist „Agent 007: Luba tappa“ (Licence to Kill), esineb Tallinnas koos mitmekordsete Grammy-võitjatega.

MÄNG ON LÕPPENUD!

Kui võitu seekord ei tulnud, siis piletid on müügil ka Piletilevis

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Robert Davi on professionaalne näitlejast laulja, kes enne filmimaailma tippu jõudmist õppis klassikalist muusikat ja ooperit olles professionaalne ooperi bariton.

Hollywoodi kassahittides „Visa hing“, „Palgasõdurid 3“ ja „Showgirls“ karme mehi mänginud Davi leidis tee tagasi nooruspõlve muusika juurde nelja aasta eest, kui pühendas Frank Sinatrale albumi „Davi Sings Sinatra: On the Road To Romance“. Davi Bondi-roll on hääletatud muuseas üheks Bondi hirmuäratavamaks vaenalseks läbi aegade.

Frank Sinatra ja Robert Davi teed ristusid 1977. aastal, kui Sinatra valis Davi teledraama „Contract on Cherry Streets“ osatäitjaks. Davi mäletab, kuidas ta istutus võtteplatsil veoautos, olles kehastunud palgamõrvariks, kui talle lähenes Sinatra, kes suunas sõrme Davi poole, vaatas talle otsa ja ütles: „Sinu näitlemisoskus on suurepärane!“. Asi lõppes sellega, et Frank Sinatra sundis Robert Davi-d juba nende esmakohtumisel temaga Jack Daniels´i viskit võtma sõnadega: “kui sa ei joo, oled sa vallandatud”. Davi ja Sinatra jäid sõpradeks kuni viimase surmani 1998. aastal. Frank Sinatra sünnist möödub 2015. aasta detsembris 100 aastat.

Saku Suurhallis toimuval kontsertshowl „Davi Sings Sinatra“ tulevad esitlusele lood Frank Sinatra karjääri erinevatest etappidest. Rahvusvaheliselt tuntud hitid „New York, New York“, „My Way“, „Dancing In The Dark“ ja „Too Marvelous for Words“ on vaid mõned näited Davi hoolikalt valitud repertuaarist. Frank Sinatra lugude autor, produtsent ja ajaloolane Charles Granata kirjeldas kontsertsarja „Davi Sings Sinatra“ kui ehedat, teatraalset, südamlikku ja ilusat elamust.

Frank Sinatra (sünninimega Francis Albert Sinatra) sündis 12. detsembril 1915 Hobokenis, mis asub New Jersey osariigis. Seda USA lauljat ja Oscari ning tervel 11 Grammyt võitnud näitlejat on sageli tituleeritud 20. sajandi USA parimaks meessoost poplauljaks.

Läbi seitsme kümnendi kestnud karjääri jooksul salvestas Frank Sinatra hulgaliselt klassikalisi albumeid nagu “In the Wee Small Hours”, “Songs For Swingin’ Lovers”, “Come Fly With Me”, “Only the Lonely” ja “September of My Years”. Seda kõike koos mitmete maailmakuulsate lauludega nagu “My Way”, “New York, New York”, “Strangers in the Night” ja “It Was a Very Good Year”.

Tema plaate on müüdud rohkem kui 250 miljonit ning Sinatra ajatu muusika on jätkuvalt populaarne ka tänapäeval. Näitlejana muutus ta kõrgelt hinnatuks oma esinemistega filmides nagu “From Here to Eternity”, “The Man with the Golden Arm”, “Suddenly”, “Pal Joey”, “Ocean’s Eleven”, ja “The Manchurian Candidate”.

Tema poliitilisi valikuid kommenteeritakse suhteliselt ettevaatlikult. On aga teada avalik saladus, et suured teened John F. Kennedy ja Ronald Reagani tõusmisel USA presidendiks on teiste hulgas ka Frank Sinatral.

Hittsingel „New York, New York“, mida Martin Scorsese filmis New York, New York (1977) esimest korda laulis Liza Minelli, sai üheks kuulsamaks looks, mida sama kuulus Frank Sinatra kunagi laulis. Lindistati see lugu Sinatra esituses aastal 1979, välja lasti lugu aastal 1980.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub ajavahemikul 14.-18.11.2015, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee